fbpx

Tygodniowe kursy dla dorosłych

Tygodniowe – grupowe kursy windsurfingu dla dorosłych

Ten rodzaj kursów dedykowany jest osobom dorosłym oraz młodzieży powyżej 16 roku życia, którym zależy nie tylko na doskonaleniu własnych umiejetność windsurfingowych ale również ceniącym sobie czas spędzony w grupie znajomych czy osób o podobnych zainteresowaniach. Grupowy kurs windsurfingu jest zdecydowanie najbardziej ekonomiczna formą nauki, gdzie w najniższej cenie otrzymujesz największą ilość godzin. Jeśli to właśnie atmosfera zajęć grupowych motywuje Cię do progresu i jesteś gotowy na regularny trening już dziś zapisz się na nasz wakacyjny kurs grupowy!

MAJÓWKA: KURS GRUPOWY 8+2 h

 • Kurs rozpoczyna się w środę 01.05.2024 i kończy w niedzielę 5.05.2024
 • Kurs realizowany jest w blokach dwu-godzinnych – 4 dni x 2 h zajęć z instruktorem (od środy do soboty)
 • Ostatniego dnia kursu ( niedziela) kursanci dostają od Nas 2h wypożyczenia sprzętu Gratis i pływają samodzielnie aby doskonalić poznanie na kursie umiejętności
 • Zajęcia odbywają się w grupach 3-8 osobowych
 • Poziom oraz program kursu zostanie dostosowany do aktualnego poziomu umiejętności kursantów
 • Możliwość uzyskania patentu VDWS

BOŻE CIAŁO: KURS GRUPOWY 6+2 h

 • Kurs rozpoczyna się w czwartek 30.05.2024 i kończy w niedzielę 2.06.2024
 • Kurs realizowany jest w blokach dwu-godzinnych – 3 dni x 2 h zajęć z instruktorem (od czwartku do soboty)
 • Ostatniego dnia kursu (niedziela) kursanci dostają od Nas 2h wypożyczenia sprzętu Gratis i pływają samodzielnie aby doskonalić poznanie na kursie umiejętności
 • Zajęcia odbywają się w grupach 3-8 osobowych
 • Poziom oraz program kursu zostanie dostosowany do aktualnego poziomu umiejętności kursantów
 • Możliwość uzyskania patentu VDWS

KURSY WAKACYJNE: KURS GRUPOWY 12 h + 2h

 • Kurs rozpoczyna się w każdą niedzielę wakacji i kończy w sobotę
 • Kurs realizowany jest w blokach dwu-godzinnych – 2 h x 6 dni (od niedzieli do piątku)
 • 2h wypożyczenia sprzętu – samodzielnego pływania Gratis do wykorzystania ostatniego dnia kursu (sobota)
 • Zajęcia w grupach 4-8 osobowych
 • Podział na grupy wg. poziomu zaawansowania – grupa początkująca i średniozaawansowana
 • Możliwość uzyskania patentu VDWS*

Program 12 godzinnego kursu podstawowego:

 • Zapoznanie z akwenem i podstawowymi zasadami bezpieczeństwa
 • Windsurfingowe nazewnictwo – zapoznanie ze sprzętem
 • Ćwiczenia z równoważne na desce
 • Ćwiczenia z pędnikami
 • Startowanie pędnika
 • Obroty deską o 180 stopni ( obrót z wiatrem, obrót na wiatr)
 • Nauka sterowania deską – ostrzenie/odpadanie
 • Zwrot na wiatr (sztag)
 • Halsowanie – pływanie ostro na wiatr
 • Zwrot z wiatrem (rufa)
 • Stop hals
 • Kursy względem wiatru
 • Teoria żeglowania ( prawo drogi, przepisy na wodzie, pogoda w windsurfingu)
 • Ćwiczenia utrwalające

Program 12 godzinnego kursu średnio/zaawansowanego:

 • Przypomnienie umiejętności z kursu podstawowego
 • Pływanie w trapezie
 • Pływanie w ślizgu
 • Start z plaży
 • Mało wiatrowy freestyle
 • Start z wody
 • Rufa w ślizgu
 • Nauka pierwszych skoków


PATENT Tygodniowe kursy dla dorosłych

W ramach tygodniowego kursu windsurfingu każdy z uczestników ma możliwość zdobycia patentu VDWS. Zastanawiasz się co to jest i po co Ci to?

VDWS jest to organizacja skupiająca szkoły sportów wodnych na całym świecie. Uzyskanie patentu pod patronatem tej organizacji przede wszystkim potwierdza Wasze umiejętności. Co za tym idzie, możliwość wypożyczania sprzętu na całym świecie i świetna pamiątka, którą możecie pochwalić się rodzinie i znajomym! Koszt przystąpienia do egzaminu VDWS i wydania licencji 170 zł/os.

Tygodniowe kursy dla dorosłych

TERMIN CENA KURS
1.05 - 5.05.2024 720 zł Rezerwuj
30.05 - 02.06.2024 560 zł Rezerwuj
23.06 - 29.06.2024 900 zł Rezerwuj
30.06 - 06.07.2024 900 zł Rezerwuj
07.07 - 13.07.2024 900 zł Rezerwuj
14.07 - 20.07.2024 900 zł Rezerwuj
21.07 - 27.07.2024 900 zł Rezerwuj
28.07 - 03.08.2024 900 zł Rezerwuj
04.08 - 10.08.2024 900 zł Rezerwuj
11.08 - 17.08.2024 900 zł Rezerwuj
18.08 - 24.08.2024 900 zł Rezerwuj
25.08 - 31.08.2024 900 zł Rezerwuj
w-cenie-wind

Tygodniowe dla dorosłych

W cenę kursów windsurfingu w naszej szkole w Jastarni wliczone jest wszystko co do ich przeprowadzenia niezbędne a więc kompletny sprzęt dopasowany do aktualnych warunków wiatrowych oraz poziomu Twoich umiejętności ( deska do windsurfingu + pędnik), pianka, kamizelka asekuracyjna, opcjonalnie trapez, asekuracja motorówką oraz ubezpieczenie NNW. Nauka na kursach windsurfingu w naszej szkole w Jastarni to gwarancja ustalonej ceny oraz braku ukrytych dodatkowych kosztów.
Liczebność grupy uzależniona jest od ilości uczestników oraz ich poziomu zaawansowania; przyjmuje się, że grupy szkoleniowe liczą od 4-8 osób.
Nie, w przypadku tygodniowych, grupowych kursów windsurfingu realizowane są one zgodnie z harmonogramem ustalanym na pierwszych zajęciach. Ze względu na fakt, że są to właśnie zajęcia grupowe nie ma możliwości aby uczestniczyć w nim w innych godzinach niż wskazane. Jeśli zależy Ci aby mieć swobodę w wyborze godziny zajęć czy codziennie chcesz pływać o innej przez zdecydowanie kurs z oferty indywidualnych kursów windsurfingu będzie lepszym wyborem!
Tygodniowe, grupowe kursy windsurfingu rmpozcynają się w każdą niedzielę wakacji. Oczywiście najbardziej komfortowo jest przystąpić do zajęć razem z całą grupą , tak aby każdy z uczestników był na podobnym poziomie zaawansowania. Jeśli jednak kursant nie jest osobą zupełnie początkująca a poziom jego umiejętności windsurfingowych nie będzie "opóźniał" grupy możliwe jest przystąpienie do kursu z jedno czy dwu-dniowym opóźnieniem.
Tygodniowe, grupowe kursy windsurfingu w Jastarni odbywają się przez okres całych wakacji. Rozpoczynają się w każda niedzielę i kończą w sobotę, gdzie od niedzieli do piątku są to zajęcia z instruktorem a sobota jest dodatkowym dniem przeznaczonym na dodatkowe wypożyczenie sprzętu windsurfingowego aby utrwalić poznanie na kursie umiejętności. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu grupowego w przypadku gdy nie zbierze się wymagana, minimalna liczba uczestników tj. min. 3 osoby na daną grupę.
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com