Praca

PRACUJ RAZEM Z NAMI !

U Nas rekrutacja trwa cały rok! Szukamy ludzi z pasją i zamiłowaniem do sportu. Jeśli więc lubisz pracę z ludźmi i chcesz spędzić lato w gronie fajnych ludzi w najpiękniejszym miejscu w Polsce dołącz do naszego Surfszkołowego Team-u!

Kogo szukamy:

• Instruktorów windsurfingu z uprawnieniami VDWS, PSW, MSiT, MENiS ew. inne
  • Instruktorów kitesurfingu  z uprawnieniami PZKITE, IKO
  • Instruktorów deskorolki
  • Instruktorów surfingu
  • Bosmanów z uprawnieniami motorowodnymi
  • Beachboy’ów z podstawową wiedzą na temat Wind & Kite
  • Obsługi naszych Surfshopów Quiksilver/Roxy/ Billabong, FemiStories oraz SurfINC.

Dlaczego my?

Nasza szkoła funkcjonuje od ponad 10 lat na rynku i nieustannie się rozwija! Oprócz pracy łączy nas wspólna pasja, dlatego progres stoi u NAS na równi z profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy!

Przyjedź do Nas i przekonaj się, że można połączyć hobby z dobrym i stabilnym zatrudnieniem!

Wymagania:

• Od instruktorów oczekujemy profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy. Podnoszenie własnych umiejętności i dążenie do rozwoju własnego warsztatu instruktorskiego jest dla NAS również ważne co aktualne uprawnienia instruktorskie. Jeśli więc w dobry wietrzny dzień w czasie wolnym wolisz spać niż pływać – NIE APLIKUJ!
  • Od pracowników Surfshopów wymagamy znajomości naszych brandów tj. Roxy/Quiksilver/Billabong, Femi Stories oraz Surfinc, doświadczenia w obsłudze klienta ale przede wszystkim uśmiechu towarzyszącego na codzień, chęci nauki oraz zajawki surfowym klimatem.
  • Bosman to człowiek od zadań specjalnych – uprawnienia motorowodne, umiejetność dokonywania napraw niemożliwych a także koordynowanie pracy Beachboyów!
  • Beachboy  – młody, silny i mądry ! Musi również posiadać podstawową wiedzę z zakresu sprzętu do kitesurfingu i windsurfingu. Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia jest jednak najważniejsza!

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane pracą w naszym teamie prosimy o przesyłanie CV wraz z dyspozycyjnością na sezon oraz stanowiskiem na jakie aplikuje mailowo na adres surfszkola@op.pl lub o kontakt telefoniczny +48 602 392 237.

ZAPRASZAMY!