fbpx

Wyjazdy integracyjne dla firm

INTEGRACJA NA WODZIE !

Wyjazdy integracyjne to ważny czas spędzony z dala od codziennych obowiązków, który pozytywnie wpływa na kształtowanie relacji pomiędzy pracownikami. A co jest najlepszym sposobem na integrację? Oczywiście wspólna ekstremalna przygoda w niecodziennym środowisku !


Oferujemy kompleksową organizację imprez integracyjnych (hotel, pensjonat, sala konferencyjna, ognisko, wieczorna zabawa) wraz z przygotowaniem wyjątkowej części sportowo-rekreacyjnej, odbywającej się na malowniczych wodach półwyspu helskiego. Jastarnia to najlepsze miejsce w Polsce do uprawiania sportów wodnych. Płycizna ciągnąca się wzdłuż mierzei i często wiejące tutaj wiatry stwarzają najlepsze warunki do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu a także wszelakich innych sportów wodnych.

W naszej ofercie posiadamy szereg aktywnych pomysłów na spędzanie czasu wolnego na wodzie:

  • Kitesurfing
  • Windsurfing
  • Wycieczka na deskach typu SUP
  • Skutery wodne
  • Wakeboarding
  • Rejs Pomeranką
  • Speedboat – szybka łódź motorowodna
  • Rejs Katamaranem

a to wszystko w połączeniu z wieczorem integracyjnym w Naszej restauracji  – miejscu wyjątkowym bo jedynym na półwyspie oferującym taras widokowy na Zatokę Pucką. Dzięki współpracy z lokalną bazą noclegową – hotelami 3 i 4-gwaizdkowymi  jesteśmy w stanie świadczyć dla Państwa kompleksową obsługę Waszego Eventu integracyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą organizowanych przez NAS Eventów KATALOG OFERTY EVENTY  (plik do pobrania)

 

„Imprezy integracyjne szyte na miarę Twoich oczekiwań”

Nasza oferta spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych a każdy detal imprezy jest szczegółowo konsultowany z klientem, dzięki czemu cały program organizowanego spotkania przebiega zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego!

KONTAKT:

email: surfszkola@op.pl

+ 48 604 417 303 Ania
+ 48 602 392 237 Łukasz

Biuro sezonowe: ul. Nad Zatoką 2, 84-140 Jastarnia

Biuro całoroczne: ul. Sądowa 9, 46-300 Olesno

ZAPRASZAMY!

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com