fbpx

Instruktorzy windsurfingu i kitesurfingu

Instruktorzy windsurfingu i kitesurfingu

Zapraszamy do współpracy z Naszymi Instruktorami windsurfingu i kitesurfingu

Jesteśmy pasjonatami sportów wodnych. Jako absolwenci Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Instruktorzy poszczególnych form sportu i rekreacji staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom, które stawiają przed nami nowe, prężnie rozwijające się formy sportów wodnych, wykorzystujące deskę do pływania z latawcem kitesurfingowym, żaglem windsurfingowym czy lewitując z na wingfoilu.

Łukasz

Ania

Szymon

Gabryś

Artur

Artur

Kuba

Dawid

Tadek

Kuba

Maks

Adam

Martyna

Julka

Szymon

Marcelina

Krzysiek

Paweł

Angelika

Mikołaj

Agata

Kinga

Natasza

Dawid

Igor

Weronika

Michał

Agnieszka

Alina

Janek

Patryk

Julka

Olek

Ignacy

Alicja

Julka

Kuba

Piotr

Adam

Piotrek

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com