Voucher podarunkowy na kurs kitesurfingu lub windsurfingu

SZUKASZ POMYSŁU NA PREZENTU ? DOBRZE TRAFIŁEŚ !

VOUCHER na kurs kitesurfingu lub windsurfingu to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. To również doskonała forma nagrody w konkursie lub świetny pomysł na premię dla Twoich pracowników. Jako Voucher możesz wybrać dowolny kurs z naszej oferty a na jego zakup otrzymasz 10 % rabatu!

Aby zamówić wypełnij formularz poniżej:

IMIĘ i NAZWISKO SZCZĘŚCIARZA, KTÓRY OTRZYMA VOUCHER:

Rodzaj kursu

Wybierz kurs

Imię i nazwisko zamawiającego

Nr telefonu zamawiającego

Adres email zamawiającego

Adres do wysyłki Vouchera

Dlaczego warto zamówić ?

• Możesz wybrać dowolny kurs z naszej oferty;
  • Otrzymasz 10% zniżki od regularnych cen naszych kursów – podane w formularzu ceny są już cenami obniżonymi;
  • W cenę kursów zakupionych jako Voucher wliczone jest wszystko co do ich przeprowadzenia niezbędne tj: sprzęt, pianka, ubezpieczenia NNW, asekuracja motorówką itp.
  • Voucher w formie prezentowej wraz z listem przewodnim wysyłamy pod wskazany adres;
  • Voucher wysyłamy w ciągu 3 dni od zaksięgowania wpłaty; Potrzebujesz szybciej ? Skontaktuj się z nami!
  • Voucher ważny jest 2 lata od daty zakupu.
Voucher podarunkowy na kurs kitesurfingu lub windsurfingu

Voucher na naukę kitesurfingu czy windsurfingu można zamówić przez naszą stronę internetową; standardowy czas wysyłki vouchera to 3 dni od zaksięgowania wpłaty ale jeżeli ktoś nie może czekać to rekomendujemy skontaktować się z nami telefonicznie. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i przesłaniu potwierdzenia dokonania płatności wysyłka Vouchera możliwa jest jeszcze nawet tego samego dnia. W okresie od 28 kwietnia do 1 października zakupu Vouchera na kurs kitesurfingu czy windsurfingu można również dokonać bezpośrednio w naszym biurze szkoły w Jastarni – SurfSzkoła przy molo w Jastarni, ul. Nad Zatoką, 84-140 Jastarnia.