Kursy Dla Dzieci

KURSY WINDSURFINGU DLA DZIECI oraz MŁODZIEŻY:

windsurfing

Martwisz się czy Twoje dziecko jest wystarczająco duże na windsurfing? Bez obaw! Windsurfingu nauczamy już od 5 roku życia! Małe i lekkie żagielki, odpowiednie, deski, komfortowe pianki oraz specjalnie opracowane programy szkoleniowe oparte na formie zabawowej sprawią, że każda godzina spędzona na wodzie zaowocuje nowymi umiejętnościami, a dzieciaki nie będą mogły doczekać się kolejnych zajęć. Intensywność i czas trwania zajęć będzie dostosowana do możliwość Twojego dziecka, a po ukończonym kursie „dzielny windsurfer” zostanie nagrodzony DYPLOMEM PRAWDZIWEGO WINDSURFERA!

RODZAJE KURSÓW WINDSURFINGU DLA DZIECI oraz MŁODZIEŻY:

W przypadku dzieci oraz młodzieży proponujemy skorzystać z jednego z naszych kursów, podczas których Państwa pociechy będą pod opieką doświadczonego instruktora przez cały czas trwania zajęć. Niezależnie od wieku Twojego dziecka oraz jego poziomu zaawansowania możesz wybrać kurs 5, 10 lub 15 godzinny.
11696260_996116703744038_3887906815631344461_o

KURS BĄBEL [Czas trwania 5h]

 • 5 h zajęć z instruktorem
 • Opieka doświadczonego instruktora przez cały czas trwania kursu
 • Specjalnie opracowany program szkoleniowy dostosowany do możliwości i aktualnego poziomu zaawansowania Twojego dziecka
 • Sprzęt windsurfingowy, komfortowa pianka oraz kamizelka asekuracyjna
 • Płytki i bezpieczny akwen szkoleniowy
 • Ubezpieczenie NNW
 • Dobra zabawa i niezapomniane przeżycia!
 • DYPLOM I SURFERKSA ODZNAKA NA ZAKOŃCZENIE KURSU!

11844989_797688797013925_5486821029019897448_o

KURS JUNIOR [Czas trwania 10h]

 • 10 h zajęć z instruktorem
 • Opieka doświadczonego instruktora przez cały czas trwania kursu
 • Specjalnie opracowany program szkoleniowy dostosowany do możliwości i aktualnego poziomu zaawansowania Twojego dziecka
 • Sprzęt windsurfingowy, komfortowa pianka oraz kamizelka asekuracyjna
 • Płytki i bezpieczny akwen szkoleniowy
 • Ubezpieczenie NNW
 • Dobra zabawa i niezapomniane przeżycia!
 • DYPLOM I SURFERKSA ODZNAKA NA ZAKOŃCZENIE KURSU!

KURS JUNIOR PRO [Czas trwania 15h]

 • 15 h zajęć z instruktorem
 • Opieka doświadczonego instruktora przez cały czas trwania kursu
 • Specjalnie opracowany program szkoleniowy dostosowany do możliwości i aktualnego poziomu zaawansowania Twojego dziecka
 • Sprzęt windsurfingowy, komfortowa pianka oraz kamizelka asekuracyjna
 • Płytki i bezpieczny akwen szkoleniowy
 • Ubezpieczenie NNW
 • Dobra zabawa i niezapomniane przeżycia!
 • DYPLOM I SURFERKSA ODZNAKA NA ZAKOŃCZENIE KURSU!

W naszej szkole windsurfingu podstawowa różnica w kursach windsurfingu przeznaczonych dla dzieci a osób dorosłych jest taka, że kursy dla dzieci składają się w całości z zajęć z instruktorem, a kursy dla osób dorosłych to pakiety łączone, na które składają się zarówno zajęcia z instruktorem jak i dodatkowe, samodzielne wypożyczenia sprzętu windsurfingowego aby doskonalić poznane na kursie umiejętności.
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com