fbpx

Regulamin zapisów on-line

REGULAMIN PROMOCJI -20% FIRST MINUTE

  • Promocja – 20 % FIRST MINUTE dotyczy wyłącznie Kursów Kitesurfingu, Windsurfingu, Surfingu, Wingfoila oraz Deskorolki, które zostaną zarezerwowane on-line  w terminie do 17.03.2024.
  • Warunkiem skorzystania z Promocji jest opłacenie zaliczki w wysokości 200 zł/os. kurs w terminie do 7 dni od daty otrzymania potwierdzenia rezerwacji.
  • Kursy zarezerwowane w Promocji można realizować przez cały sezon letni 2024 tj. od kwietnia do października
  • Rabat – 20 % naliczany jest od regularnych cen kursów – aktualny cennik dostępny na https://surfszkola.pl/cennik/
  • Promocja nie łączy się z innymi rabatami czy ofertami promocyjnymi na kursy;
  • Aby zarezerwować kurs w Promocji należy wypełnić i wysłać powyższy formularz zgłoszeniowy; na podany w zgłoszeniu e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie zgłoszenia ( e-mail potwierdzający powinien dotrzeć przed upływem 24 h, w przeciwnym wypadku prosimy o kontakt pod nr + 48 602 392 237/ + 48 604 417 303 lub e-mail surfszkola@op.pl);
  • W cenę kursów Kite, Wind, Surf, Wing, Skate wliczone jest wszystko co do przeprowadzenia kursu niezbędne tj. sprzęt, pianka, ubezpieczenie NNW, asekuracja motorówką, wydanie certyfikatu (w przypadku kursów kite).
  • Organizator umożliwia uczestnikowi zmianę terminu rezerwacji w miarę dostępności miejsc. W celu zmiany terminu rezerwacji należy skontaktować się z organizatorem poprzez e-email lub kontakt telefoniczny. Aby mieć pewność dostępności miejsc w nowo wybranym terminie zalecamy kontakt minimum 7 dni przed planowaną datą przyjazdu.
  •  Jeżeli nie ukończysz kursu w wybranym przez siebie terminie wypiszemy Ci Voucher, dzięki któremu będziesz mógł dokończyć kurs w dowolnym terminie zachowując przy tym promocyjną cenę.
  • Aby rezerwacja została uznana za kompletną wymagamy wpłaty całości kwoty w terminie do 7 dni od otrzymania potwierdzenia otrzymania zgłoszenia rezerwacyjnego. Opłaty za kurs należy wnieść na poniższe konto:

Snow&Surf Szkoła

ul. Sądowa 9

46-300 Olesno

Nr konta: PL 12 1050 1171 1000 0092 0233 1642 ING BANK SLĄSKI O. OLESNO

Tytuł: Imię Nazwisko osoby uczącej się, termin przyjazdu, rodzaj kursu ( KS – kitesurfing, WS – windsurfing, S-surfing,WG-wingfoil)

 • Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania materiałów i/lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Snow&Surf Szkoła Łukasz Koniuszewski z siedzibą ul. Sądowa 9, 46-300 Olesno.
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com