fbpx

Regulamin zapisów on-line

REGULAMIN PROMOCJI DOSTĘPNYCH W SERWISIE:

   • Promocja – 15 % Flash Sale dotyczy wyłącznie Kursów Kitesurfingu, Windsurfingu oraz Wingfoila zarezerwowanych on-line,  których realizacja przypada w okresie do 12.05.2024. W przypadku niewykorzystania kursu w terminie objętym promocją kupującemu ma możliwość zmiany terminu realizacji na inny ale wymaga to dopłaty do ceny regularnej kursu – regularne ceny kursów dostępna są pod adresem https://surfszkola.pl/cennik/.
   • Promocja – 10 % przy rezerwacji on-line dotyczy wyłącznie Kursów Kitesurfingu, Windsurfingu, Surfingu, Wingfoila oraz Deskorolki, które zostaną zarezerwowane on-line  w terminie obowiązywania Promocji jednocześnie organizator informuje, że termin obowiązywania ww. Promocji jest tożsamy z dostępnością oferty w serwisie internetowym organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia sprzedaży w cenach promocyjnych w dowolnym terminie. Kursy zarezerwowane w Promocji – 10 % on-line można realizować przez cały sezon letni 2024 tj. od kwietnia do października.
   • Rabat – 10 % naliczany jest od regularnych cen kursów – aktualny cennik dostępny na https://surfszkola.pl/cennik/.
   • Warunkiem skorzystania z Promocji jest opłacenie zaliczki w wysokości 200 zł/os. kurs w terminie do 7 dni od daty otrzymania potwierdzenia rezerwacji.

Snow&Surf Szkoła

ul. Nad Zatoką 2

84-140 Jastarnia

Nr konta: PL 12 1050 1171 1000 0092 0233 1642 ING BANK SLĄSKI O. OLESNO

Tytuł: Imię Nazwisko osoby uczącej się, termin przyjazdu, rodzaj kursu ( KS – kitesurfing, WS – windsurfing, S-surfing,WG-wingfoil)

 • Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania materiałów i/lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Snow&Surf Szkoła Łukasz Koniuszewski z siedzibą ul. Nad Zatoką 2, 84-140 Jastarnia.
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com