fbpx

Regulamin 10procent

REGULAMIN PROMOCJI „REZERWACJA ON-LINE – 10% Rabatu”

  • Rezerwując on-line dowolny kurs kitesurfingu czy windsurfingu otrzymujesz rabat w wysokości – 10% od cen regularnych (ceny dostępne przy opisie danego kursu lub w cenniku na stronie www.surfszkola.pl/cennik).
  • Promocja „Rezerwacja on-line” nie łączy się z innymi promocjami w tym promocją przed/po sezonową Kite&Wind Promo czy Promocją First Minute – 20%.
  • Kursy zarezerwowane w Promocji można realizować przez cały okres trwania sezonu 2024 tj. od końca kwietnia do października 2024;
  • Aby zarezerwować kurs w ofercie promocyjnej należy wypełnić i wysłać powyższy formularz zgłoszeniowy; na podany e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie zgłoszenia ( e-mail potwierdzający powinien dotrzeć przed upływem 24 h, w przeciwnym wypadku prosimy o kontakt pod nr + 48 602 392 237 lub e-mail surfszkola@op.pl).
  • W cenę kursów Kite, Wind oraz Surfingu wliczone jest wszystko co do przeprowadzenia kursu niezbędne tj. sprzęt, pianka, ubezpieczenie NNW, asekuracja motorówką, wydanie certyfikatu (w przypadku kursów kite).
  • Cennik Promocyjny obowiązuje wyłącznie dla rezerwacji złożonych on-line, potwierdzonych wpłatą zaliczki w terminie 7 dni od otrzymania e-maila potwierdzającego przyjęcie rezerwacji.
  • Organizator umożliwia uczestnikowi zmianę terminu rezerwacji w miarę dostępności miejsc. W celu zmiany terminu rezerwach należy skontaktować się z organizatorem poprzez e-email lub kontakt telefoniczny. Aby mieć pewność dostępności miejsc w nowo wybranym terminie zalecamy kontakt minimum 7 dni przed planowaną datą przyjazdu.
  • W SurfSzkole rozliczamy się tylko za zrealizowane zajęcia; jeżeli nie ukończysz kursu w wybranym przez siebie terminie wypiszemy Ci Voucher, dzięki któremu będziesz mógł dokończyć kurs w dowolnym terminie zachowując przy tym promocyjną cenę lub zwrócimy Ci wpłaconą kwotę.
  • Aby rezerwacja została potwierdzona w ciągu 7 dni od daty dokonania zapisu należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 zł na poniższe konto:

Snow&Surf Szkoła

ul. Sądowa 9

46-300 Olesno

Nr konta: PL 12 1050 1171 1000 0092 0233 1642 ING BANK SLĄSKI O. OLESNO

Tytuł: Imię Nazwisko osoby uczącej się, termin przyjazdu, rodzaj kursu ( KS – kitesurfing, WS – windsurfing)

 • Zaliczka naliczana jest na poczet ceny wybranego kursu i może być zwrotna w przypadku rezygnacji z kursu na 7 dni przed planowanym terminem jego rozpoczęcia.
 • Pozostałą kwotę rozliczamy w biurze SurfSzkoły w Jastarni w dniu rozpoczęcia kursu.
 • Promocja – 10% przy rezerwacji on-line obowiązuje w okresie całego sezonu 2024 i  dotyczy wyłącznie rezerwacji dokonanych przez formularz zgłoszeniowy, potwierdzonych wpłatą zaliczki.
 • Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania materiałów i/lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Snow&Surf Szkoła Łukasz Koniuszewski z siedzibą ul. Sądowa 9, 46-300 Olesno.
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com