Poziom IKO II

IKO II

Podczas czterech kolejnych godzin kursu przejdziesz serię ćwiczeń z latawcem oraz deską kitesurfingową. Przygotujemy Cię do pierwszego startu na desce. Kończąc kurs kitesurfingowy na tym poziomie będziesz potrafił samodzielnie wykonać poprawny start w dowolnym kierunku, po czym kontynuować płynięcie na desce, aż do momentu kontrolowanego zatrzymania się.

4h Program szkolenia Poziomu IKO II

1. Nauka zakładania deski z latawcem utrzymywanym w Zenicie
2. Nauka kontrolowanego dryfowania z deską na nogach
3. Nauka ruchu startowego – wykorzystanie latawca do startu na desce
4. Starty na desce – koordynacja pracy nóg z pracą latawca
5. Kontrolowane zatrzymywanie się
6. Prawidłowa praca latawcem podczas pływania na desce – nauka utrzymywania ślizgu w obu kierunkach
7. Zmiana kierunku płynięcia poprzez zatrzymanie się

Po tym etapie będziesz gotowy do nauki zwrotów i pływania pod wiatr!


W PAKIECIE TANIEJ !!! -10% na zapis on-line


*Rezerwując on-line otrzymasz 10 % rabatu od powyższych cen

Cena zawiera kite, trapez, kamizelka, kask, deska, bar, pianka...

INDYWIDUALNIE czy GRUPOWO?

Nauka na kursie indywidualnym jest gwarancją szybkiego progresu, ponieważ instruktor poświęca osobie uczącej się 100% uwagi; zajęcia intensywne i najbardziej efektywne. Jeśli więc zależy Ci na tym aby jak najszybciej stać się samodzielnym kitesurferem taki rodzaj zajęć będzie idealny dla CIEBIE!

Kursy grupowe są nieco tańszą alternatywą nauki pływania na kitesurfingu, które oferują integracyjny charakter zajęć. Podczas kursów grupowych kursanci oprócz własnej praktyki mają możliwość obserwowania współćwiczących dzięki czemu łatwiej jest im zrozumieć istotę niektórych ćwiczeń. Zajęcia grupowe to jednak stosunkowo mniej praktyki „pod latawcem” w porównaniu do zajęć indywidualnych, ponieważ kursanci wykonują ćwiczenia naprzemiennie. Kursy grupowe to doskonały wybór dla osób, które radością z uprawiania kitesurfingu chcą się dzielić z innymi – weź ze sobą żonę, tatę czy dobrego kumpla:)

Powrót do oferty