Kurs instruktora kitesurfingu

Kurs instruktora kitesurfingu

kurs instruktorski kitesurfingu

TERMIN KURSU INSTRUKTORSKIEGO:

01.06.2019 – 06.06.2019

26.08.2019 – 31.08.2019

Od 2012 roku jesteśmy organizatorem kursów Instruktora Kitesurfingu !

Aby zostać instruktorem należy wziąć udział w profesjonalnym kursie, zaliczenie którego stanowi otwarcie możliwości szkolenia adeptów kitesurfingu. Kurs składa się z 6-ciu dni zajęć praktycznych i teoretycznych podczas, których każdy uczestnik zdobędzie niezbędną wiedzę oraz umiejętności pozwolające na efektywne i bezpieczne prowadzenie szkoleń kitesurfingowych. Cześć teoretyczna zakończona jest testem pisemnym, zaliczenie którego jest jednym z warunków uzyskania licencji.

Dlaczego warto wybrać PZKite ?

Kursy instruktorskie PZKite umożliwiają podjęcie pracy jako Instruktor Kitesurfingu w Polsce i za Granicą oraz zapewniają Instruktorom ubezpieczenie OC.

Wymagania wstępne – poziom I Instruktor PZKite:

 • Ukończone 18 lat
 • Posiadanie licencji pomocnika Instruktora PZKite 
 • Posiadanie umiejętności kitesurfingowych na poziomie 4 PZKite

Na Stopień 4 PZKite składają się następujące umiejętności:
1) Znajomość KSPD oraz umiejętność samodzielnego i świadomego poruszania się po akwenie wśród innych kitesurferów.
2) Umiejętność przejścia z pozycji Regular do Switch i powrót do Regular
3) Umiejętność wykonania skoku prostego olie
4) Umiejętność wykonania skoku prostego przez zenit

Uprawnienia po kursie :

 • Możliwość prowadzenia zajęć na jednym latawcu
 • Możliwość wystawiania Kart Kiteboardera
 • Możliwość wystawiania Kart Pregresu
 • Otrzymanie zawodowego ubezpieczenia  OC na cały świat ( z wyłączeniem USA i Kanady) ; ubezpieczenie swoim zakresem obejmuje szkolenie na kitesurfingu, windsurfingu, Supie, nartach, snowboardzie,  snowkite oraz landkite

CENA:

 • Kurs Instruktora Kitesurfingu PZKite 2450 zł
 • Kurs Pomocnika Instruktora Kitesurfingu PZKite 750 zł
 • Kurs Pomocnika+ Instruktora Kitesurfingu PZKite  3050 zł

CENA ZAWIERA:

 • opłatę za kurs+egzamin
 • wydanie legitymacji Instruktora Kitesurfingu PZKite oraz roczną składkę członkowską wraz z ubezpieczeniem OC
 • materiały dydaktyczne

GDZIE I KIEDY ?

 • 01.06.2019 – 06.06.2019 Kurs Instruktora Kitesurfingu PZKite SurfSzkoła przy molo w Jastarni
 • 26.08.2019 – 31.08.2019 Kurs Instruktora Kitesurfingu PZKite w SurfSzkoła przy molo w Jastarni

 

Po pozytywnym ukończeniu Kursu Instruktora Kitesurfingu PZKite kandydat na instruktora zobowiązany jest do odbycia 30 godzin praktyki w szkole kitesurfingu pod kierunkiem instruktora level II. Dopiero pozytywne ukończenie kursu oraz odbycie praktyk uprawnia do otrzymania Licencji Instruktora Kitesurfingu PZKite, a tym samym do podjęcia pracy w charakterze Instruktora Kitesurfingu.

Kurs Pomocnika Instruktora PZKite trwa min. 2 dni, a jego długość uzależniona jest m.in od warunków wiatrowych pozwalających na odbycie zajęć praktycznych w ilości 20 godzin + 6 godzin zajęć teoretycznych. Do kursu pomocnika instruktora PZKite można przystąpić w dowolnym terminie – po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z kierownikiem wyszkolenia – dla SurfSzkoła przy molo w Jastarni Instruktor Wykładowaca PZKite Łukasz Kniuszewski.

JAK ZAREZERWOWAĆ ?

Dla najlepszych po pozytywnie zaliczonym kursie i odbyciu praktyki oferujemy możliwość pracy w sezonie 2019 !

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com