KITESURFING

Kursy i nauka kitesurfingu

KURSY KITESURFINGU podzielone są u nas na III stopnie szkoleniowe IKO, co umożliwia uporządkowanie i podzielenie naszej nauki na 3 spójne, czterogodzinne pakiety szkoleń, po których zrealizowaniu Będziecie SAMODZIELNYMI KITESURFERAMI!
Uwaga! ostrzegamy, że 99,9% naszych kursantów „łapie bakcyla” i uzależnia się od kitesurfingu !

POZIOM IKO I [4 godziny] na dobry początek

kurs kitesurfingu IKO I

Dowiedz się więcej

POZIOM IKO II [4 godziny] z latawcem na desce!!!

nauka kitesurfingu IKO II

Dowiedz się więcej

POZIOM IKO III [4 godziny] samodzielne pływanie!!!

kitesurfing jastarnia IKO III

Dowiedz się więcej


W PAKIECIE TANIEJ !!! -10% na zapis on-line


INDYWIDUALNIE czy GRUPOWO?

Nauka na kursie indywidualnym jest gwarancją szybkiego progresu, ponieważ instruktor poświęca osobie uczącej się 100% uwagi; zajęcia intensywne i najbardziej efektywne. Jeśli więc zależy Ci na tym aby jak najszybciej stać się samodzielnym kitesurferem taki rodzaj zajęć będzie idealny dla CIEBIE!

Kursy grupowe są nieco tańszą alternatywą nauki pływania na kitesurfingu, które oferują integracyjny charakter zajęć. Podczas kursów grupowych kursanci oprócz własnej praktyki mają możliwość obserwowania współćwiczących dzięki czemu łatwiej jest im zrozumieć istotę niektórych ćwiczeń. Zajęcia grupowe to jednak stosunkowo mniej praktyki „pod latawcem” w porównaniu do zajęć indywidualnych, ponieważ kursanci wykonują ćwiczenia naprzemiennie. Kursy grupowe to doskonały wybór dla osób, które radością z uprawiania kitesurfingu chcą się dzielić z innymi – weź ze sobą żonę, tatę czy dobrego kumpla:)

PODSTAWY WAVE [1-2 godzin] pływaj na surfboardzie!

WAVE Jastarnia

Dowiedz się więcej

PODSTAWY FREESTYLU [1-2 godzin] skacz wysoko!!!

freestyle w Jastarnii

Dowiedz się więcej