Kurs Kite Foil – nauka Foil Kitesurfingu

kite foil

Kite Foil już dawno przestał być „egzotyką” również na Polskich spotach!

Kite Foil polecamy każdemu kto pływa już swobodnie i ma za sobą podstawy wave. Pływanie na desce z Foilem daje nam możliwość pływania na kite w skrajnie słabych warunkach wiatrowych, poniżej 10 węzłów. Bez wątpienia to najtrudniejsza do opanowania deska kitesurfingowa, której jednak opanowanie zagwarantuje Wam nowe, nieznane dotąd wrażenia związane z pływaniem na kitesurfingu!

[ 2 – GODZINY ] PROGRAM INDYWIDUALNEGO SZKOLENIA PODSTAW  KITE FOIL:

1. Doskonalenie zwrotów do Switch na desce kierunkowej
2. Start na desce i wychodzenie deską ponad wodę
3. Ostrzenie i odpadanie w lewitacji
4. Nauka zwrotów z wiatrem / Rufa / Jibe
– z pozycji Regular do Switch
– z pozycji Switch do Regular

ILE TO KOSZTUJE?

SESJA 1h

1h z instruktorem na dowolnym poziomie

start na foilu / lewitacja / sterowanie foilem/ zwroty /

255 zł oszczędzasz: 0 zł cena w Jastarni: 255 zł Rezerwuj

Akceptacja warunków uczestnictwa:
    Zapoznałem się i akceptuje warunki uczestnictwa w szkolenach organizowanych przez Surf Szkoła przy molo w Jastarni REGULAMIN

Oświadczenie o umiejętności pływania

Oświadczam, że potrafię pływać wpław oraz nie posiadam zdrowotnych przeciwskazań do uprawiania kitesurfingu.

Oświadczenie o zagrożeniach

Oświadczam, że jestem świadom zagrożeń jakie niesie uprawianie kitesurfingu i wiem że jest to sport niebezpieczny, którego uprawianie może powodować kontuzje grożące utratą zdrowia lub życia (ryzyko sportowe).

Oświadczenie RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania materiałów i/lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Snow&Surf Szkoła Łukasz Koniuszewski z siedzibą ul. Sądowa 9, 46-300 Olesno.

200 zł oszczędzasz: 0 zł cena w Jastarni: 200 zł Rezerwuj

SESJA 2h