fbpx

Obóz kitesurfingowy 2

Obóz kitesurfingowy

OBÓZ KITESURFINGOWY W JASTARNI 7 dni i 24h zajęć z KITESURFINGU od 2150 zł

OBÓZ KITESURFINGOWY W JASTARNI 7 dni i 24h zajęć z KITESURFINGU od 2150 zł
sprawdź również opcje półkolonii od 1700 !

DLA KOGO?

Obóz kitesurfingowy 2Oferta obozu skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 11-16 lat zarówno dla osób które pierwsze doświadczenia z kitesurfingiem mają już za sobą, jak i tych które są zupełnie początkujące – tworzymy grupy o różnym stopniu zaawansowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz w pracy z młodzieżą, jako rodzic otrzymujesz pewność udanego i bezpiecznego wypoczynku swojego dziecka. Obóz kitesurfingowy to nie tylko ciekawa, sportowa rozrywka dla Twojego dziecka ale również świetna okazja do nawiązania nowych znajomości!

Gdzie i Kiedy?

Obóz kitesurfingowy 2
26.06 - 03.07.2021   JASTARNIA
03.07 - 10.07.2021   JASTARNIA
10.07 - 17.07.2021   JASTARNIA
17.07 - 24.07.2021   JASTARNIA
24.07 - 31.07.2021   JASTARNIA
31.07 - 07.08.2021   JASTARNIA
07.08 - 14.08.2021   JASTARNIA
14.08 - 21.08.2021   JASTARNIA
21.08 - 28.08.2021   JASTARNIA

Nasze obozy odbywają się w Jastarni, czyli najlepszym miejscu do uprawiania wind i kitesurfingu! Płytka, płaska i ciepła woda Zatoki Puckiej na wysokości Jastarni sprawia, że nauka przebiega tutaj niezwykle szybko, przyjemnie i przede wszystkim bezpiecznie. Dodatkowo sama Jastarnia jako niezwykle urokliwe miasteczko sprzyja atrakcyjnemu spędzaniu czasu i nie pozwala na nudę:)

ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE:

 • 7 noclegów w komfortowych pokojach na terenie ośrodka „Czarna Perła” położonego w malowniczym punkcie Jastarni - przy samym porcie jachtowym, w pierwszej linii brzegowej od Zatoki Puckiej
 • pokoje 2-5 osobowe z łazienką
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie w stołówce na terenie ośrodka „Czarna Perła”; śniadanie i kolacja w formie bufetu + obiad z podwieczorkiem
 • Ponadto na terenie ośrodka znajdują się: świetlica, sala wykładowa, palenisko, boisko do piłki siatkowej

OPIEKA i UBEZPIECZENIE:

Obóz kitesurfingowy 2Podczas trwania całego obozu zapewniamy 24 godzinną opiekę wykwalifikowanych wychowawców oraz doświadczonyh instruktorów podczas zajęć na wodzie. Dla wszystkich naszych uczestników zawieramy ubezpieczenie NNW oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego na wypadek uszkodzeń.

SZKOLENIE KITESURFINGOWE:

 • 4 godziny zajęć z KITESURFINGU dziennie (4 h x 6 dni)
 • podział na grupy wg. poziomu zaawansowania
 • zajęcia w grupach 2-4 osobowych prowadzone przez doświadczonego instruktora; dodatkowa asekuracja motorówki podczas trwania zajęć.
 • wypożyczenie kamizelki asekuracyjnej i trapezu GRATIS!
 • pokazy FREESTYLE

PONADTO W PROGRAMIE (w cenie):program kitesurfingowy

 • Rejs „Pomeranką” po Zatoce Puckiej
 • Wizyta w Parku Linowym
 • Warsztaty i zawody Trickboard
 • Karaoke i gry terenowe
 • Jazda na deskorolkach od Fishskateboards - dla każdego uczestnika prywatna deskorolka na cały czas trwania obozu!

 

A CO GDY NIE MA WIATRU?

Nie ma nudy, bo przygotowaliśmy alternatywne zajęcia rekreacyjne:

 • Skimboarding
 • SUP- Stand Up Paddling
 • Atrakcje motorowodne
 • Jazda na longboardach, fischboardach, SlackLine i wiele innych 🙂

Ramowy program dnia obozowego:

 •  7.15  –  8.00 - pobudka oraz toaleta poranna
 •  8.00  –  8.30 - śniadanie
 •  9.00  – 11.00 – pierwszy blok zajęć kitesurfingowych
 • 11.00 – 13.30 – dodatkowe zajęcia rekreacyjno – integracyjne
 • 13.30 – 14.30 – obiad
 • 14.30 – 15.30 – przerwa poobiednia
 • 16.00 – 18.00 – drugi blok zajęć kitesurfingowych
 • 18.30 – 19.00 - kolacja
 • 19.00 – 21.30 – animacje wieczorne
 • 21.30 – 22.00 - toaleta wieczorna
 • 22.00 – cisza nocna

 

INFORMACJE DODATKOWE:
Powyższy harmonogram obowiązuje w dniach od niedzieli do piątku. Obóz rozpoczynamy w każdą sobotę, wychowawcy będą na Państwa oczekiwać od godz. 16.00 na terenie Ośrodka “Czarna Perła” ul. Rybacka 33 Jastarnia (lewe nabrzeże Portu Jachtowego). Odbiory dzieci w sobotę po śniadaniu – do godz. 10.00 z terenu ośrodka “Czarna Perła” w Jastarni.

CENA OBOZU KITESURFINGOWEGO: 2150 - 2250 zł

*w zależności od wybranego terminu oraz terminu dokonanej rezerwacji

Jest możliwość wzięcia udziału w półkolonii.

CENA PÓŁKOLONII: 1700 zł

Ramowy program dnia półkolonii:

 • 8.45 – zbiórka przed SurfSzkoła przy molo w Jastarni
 • 9.00 – 11.00 – pierwszy blok zajęć windsurfingowych
 • 11.00 – 13.30 – dodatkowe zajęcia rekreacyjno – integracyjne
 • 13.30 – 14.30 – obiad razem z grupą obozową
 • 14.30 – 15.30 – przerwa poobiednia
 • 16.00 – 18.00 – drugi blok zajęć windsurfingowych
 • 18.05 – “odbiór dzieci” przez rodziców/opiekunów

 

INFORMACJE DODATKOWE:
Powyższy harmonogram obowiązuje w dniach od niedzieli do piątku. Półkolonię rozpoczynamy spotkaniem organizacyjnym, które odbywa się w każdą sobotę o godz. 19.00 przed SurfSzkoła przy molo w Jastarni.

CENA ZAWIERA:

 •  24 h szkolenia z kitesurfingu wraz z niezbędnym sprzetem potrzebnym do jego przeprowadzenia
 • zakwaterowanie i wyżywienie ( 7 noclegów, 3 posiłki dziennie + drożdżówka)
 • uzupełniające zajęcia rekreacyjno sportowe oraz atrakcje dodatkowe
 • całodobową opiekę wychowawców oraz ubezpieczenie NNW
 • upominki/gadżety obozowe

CENA NIE ZAWIERA:

Obóz kitesurfingowy 2

 • DOJAZDu - opcjonalnie, dodatkowo płatny po wcześniejszym uzgodnieniu dojazd z opiekunami - wynajęty przedział w PKP; możliwość dosiadania się na trasie!
  RZESZÓW --> JASTARNIA m.in. przez KRAKÓW, WARSZAWE, IŁAWE, MALBORK, Gdańsk, Gdynia.
  WROCŁAW --> JASTARNIA m.in. przez Poznań, Inowrocław, Bydgoszcz, Tczew, Gdańsk, Gdynia.
 • Wypożyczenia pianki - 60 zł/ turnus - możliwość kupienia na miejscu nowej pianki marki Quiksilver w cenie 400 zł.

ZNIŻKI:

 • rodzeństwo na obozie - 50 zł
 • byłeś już na naszym obozie? - 100 zł

*maksymalny możliwy rabat 100 zł

JAK ZAREZERWOWAĆ ?

Kliknij w przycisk ZAPISZ SIĘ i wypełnij formularz zgłoszeniowy

Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas maila zwrotnego z dokumentami do wypełnienia (karta uczestnika) oraz nr.konta na które należy wpłacić zaliczkę w wysokości 500 zł w ciągu 7 dni - w przeciwnym razie Twoja rezerwacja będzie nie ważna. Pozostałą kwotę należy wpłacić na konto minimum 7 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia obozu lub gotówką w dniu przyjazdu na obóz!

TERMINY - OBÓZ/PÓŁKOLONIE KITESURFINGOWE

CENNIK OBOZU KITESURFINGOWEGO W JASTARNI 2023
FORMA WYPOCZYNKU CENA REGULARNA PROMOCJA FIRST MINUTE do 31.01.2023
OBÓZ (od soboty do soboty) 2950 zł 2850 zł
PÓŁKOLONIA (od niedzieli do piątku) 2200zł
 
REZERWACJA OBOZU KITESURFINGOWEGO W JASTARNI 2023
TERMIN OBÓZ PÓŁKOLONIA
24.06.-01.07.2023
01.07.-08.07.2023
08.07.-15.07.2023
15.07.-22.07.2023
22.07.-29.07.2023
29.07.-05.08.2023
05.08.-12.08.2023
12.08.-19.08.2023
19.08.-26.08.2023

DO POBRANIA:

Regulamin obozu
Umowa
Karta uczestnika
Zgoda rodziców

zdjęcie z uczestnikami obozu kitesurfingowego

Zapraszamy na obozy kitesurfingowe

Obóz kitesurfingowy stanowi doskonałą alternatywę spędzania wakacji. Nasi podopieczni szybko zdobywają nowe umiejętności kitesurfingowe, jednocześnie przebywając w miłym gronie. Zapewniamy komfortowe warunki pobytu oraz dostęp do atrakcyjnej bazy rekreacyjnej naszej szkoły w Jastarni – sprzęt kitesurfingowy topowych producentów, deskoroli, fishki, skimboardy, deski typu SUP oraz wiele innych.

Kursy Kitesurfingu odbywające się w naszej szkole w Jastarni prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają uprawniania niezbędne do nauczania kitesurfingu na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasi instruktorzy kitesurfingu nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, a nadzór nad wysokim poziomem szkolenia sprawuje jeden z niewielu w Polsce Instruktorów Wykladowców PZKite – Łukasz Koniuszewski. Podczas prowadzonych przez nasz kursów kitesurfingu wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania tj. łączność walkie-talkie oraz videoanalizę.
Podczas organizowanych przez nas obozów kitesurfingowych szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo. Wszystkie nasze kursy obywają się na bezpiecznym akwenie, spot zabezpieczony jest motorówką. Naszym kursantom zapewniamy komfortowe pianki, kaski oraz kamizelki asekuracyjne bez dodatkowej opłaty.

Przez cały czas trwania obozu kitesurfingowego nasi podopieczni znajdują się pod całodobową opieką certyfikowanych wychowawców, którzy czuwają nad ich bezpieczeństwem oraz realizacją programu zajęć dodatkowych – warsztaty trickboardowe, skimboardowe wizyta w parku linowy, rejs pomeranką warsztaty surfingowe, slack line, ognisko i wiele innych. Ponadto każdy uczestnik naszego obozu kitesurfingowego na czas trwania obozu otrzymuję swoją własną deskorolkę typu fish! Po co „chodzić” jak można jeździć na desce!
Chcesz poznać więcej szczegółów na temat obozów kitesurfingowych w Jastarni?

Zapraszamy do kontaktu:
+48 604 417 303
surfszkola@op.pl

Rozpoczynając naukę pływania na kitesurfingu, windsurfingu czy surfingu należy pamiętać że należą one do grupy sportów ekstremalnych, tak samo jak narciarstwo czy snowboard. Uprawianie praktycznie każdego sportu wiąże się z ryzykiem doznania kontuzji czy uszczerbku na zdrowiu ale właśnie poprzez wybór licencjonowanej szkoły kitesurfingu, gdzie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów na bezpiecznym, nowym sprzęcie, wybór bezpiecznego akwenu oraz asekuracja motorówki pozwalają zminimalizować to ryzyko praktycznie do zera. W naszej opinii uprawianie kitesurfingu czy windsurfingu na poziomie rekreacyjnym czyli pływania prawo-lewo, na płaskim akwenie, bez wykonywania skomplikowanych ewolucji w powietrzu nie wiąże się z większym ryzykiem doznania kontuzji niż jazda na rowerze (oczywiście nie mamy tutaj na myśli wyczynowej jazdy na rowerze typu Downhill czy jazda po przeszkodach). Przystępując do kursu kitesurfingu, windurfingu czy surfingu należy jednak pamiętać aby bezwzględnie przed przystąpieniem do kursu poinformować swojego instruktora i kierownika wyszkolenia o ewentualnych przebytych kontuzjach czy urazach które mogą mieć wpływ na bezpieczny przebieg szkolenia; w szczególności urazy kręgosłupa, kolan oraz głowy. Jeśli jesteśmy świeżo po wyleczeniu kontuzji, dopiero co zakończyliśmy rehabilitację warto wcześniej skonsultować chęć uczestnictwa w kursie kitesurfingu z lekarzem.
Zatoka pucka na wysokości Jastarni to jeden z najlepszych kitesurfingowych spotów w Europie. Wpływa na to kilka kluczowych czynników.
 • Płytka woda, często nie przekraczająca 1m głębokości sięga tutaj aż do 3,5km od brzegu co sprawia, że nasz akwen jest ogromny, bardzo bezpieczny i daje dużą swobodę początkującym kitesurferom. Ponadto kitesurfing można uprawiać przy każdym kierunku wiatru co jest prawdziwym ewenementem!
 • Płaska woda, czynnik który ma duży wpływ na komfort, swobodę pływania oraz szybkość uczenia kitesurfingu. Brak fali i prądów wodnych bardzo przyspiesza naukę startowania na desce oraz wszystkich ewolucji związanych ze sterowaniem.
 • Słodka woda, wbrew pozorom to duża wartość. Kiedy zamoczymy głowę z otwartymi oczami nie trzeba się martwić o nieprzyjemny smak albo szczypanie oczu.
 • Od strony morza na naszym wybrzeżu jest bardzo dużo dobrych spotów kitesurfingowych ale są one dużo bardziej wymagające i przeznaczone są raczej dla zaawansowanych kitesurferów.
Nauka kitesurfingu z licencjonowanym instruktorem w licencjonowanej szkole kitesurfingu zazwyczaj nie trwa wiele dłużej niż 12 godzin. Zajęcia podzielone są na trzy, 4-godzinne etapy z których każdy trwa jeden dzień. Kurs Kitesurfingu zawsze rozpoczynamy od 2-godzinnego, wdrożeniowego kursu Intro, który odbywa się w całości na plaży. Program Kursu Intro zawiera w sobie pełne wdrożenie do kitesurfingu, podczas którego zostaniemy zapoznani z zasadami panującymi na spocie kitesurfingowym, rodzajami wiatrów, sprzętem kitesurfingowym i szeroko pojętym bezpieczeństwem podczas uprawiania kitesurfingu. Nauczymy się w praktyce sterować kitesurfingowym latawcem treningowym, korzystać z systemów regulacji mocy i systemów bezpieczeństwa. Pozostałe pięć 2-godzinnych sesji realizujemy już w wodzie. Po ukończeniu kursu kitesurfingu Intro, podczas pierwszych dwóch godzin na wodzie, nauczysz się sterować latawcem kitesurfingowym, startować i lądować latawiec do wody, generować latawcem kitesurfingowym moc w taki sposób żeby poruszać się z jego pomocą po wodzie ale jeszcze bez deski tzw. „bodydragi” czyli pływanie na brzuchu wykorzystując siłę ciągu latawca kitesurfingowego. Praktyczne korzystanie z systemów regulacji mocy latawca oraz systemów bezpieczeństwa to również bardzo ważna część programu nauczania, którą realizujemy również podczas pierwszego wejścia do wody. Po opanowaniu wszystkich ww. umiejętności kończymy kurs kitesurfingu na poziomie I czyli I stopień PZKite. Druga 2-godzinna sesja w wodzie czyli początek kursu kitesurfingu poziom II to ćwiczenia przygotowujące do startów na desce przy wykorzystaniu latawca kitesurfingowego oraz próby pierwszych startów i pływania na desce z latawcem kitesurfingowym. Kolejna 2-godzinna sesja ma za zadanie nauczyć Cię regularnych startów na desce w obu kierunkach oraz wykonania pierwszych ślizgów. Celem II poziomu kursu kitesurfingu kursu jest doprowadzanie do umiejętności regularnych, powtarzalnych startów na desce w obie strony zakończonych fazą płynięcia na desce kitesurfingowej. Poziom III kursu kitesurfingu czyli czwarta i piąta 2-godzinna sesja w wodzie to nauka kontrolowania prędkości i toru jazdy podczas płynięcia na halsie oraz kontrolowanego zatrzymywania się. Na ten etap składa się również nauka kontroli toru jazdy poprzez zakrawędziowanie deski czyli tzw. ostrzenie i odpadanie, nauka zwrotów oraz pływanie wśród innych kitesurferów respektując kitesurfingowe prawo drogi. Odbycie 12- godzinnego kursu kitesurfinngu czyli wszystkich trzech etapów szkolenia w licencjonowanej szkole kitesurfingu pod okiem wykwalifikowanego instruktora kitesurfingu powinno zapewnić umiejętności samodzielnego, bezpiecznego, uprawiania kitesurfingu.
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com