Promocja windsurfing

First Minute -20% NA KURSY WINDSURFINGU

Zarezerwuj teraz i pływaj taniej w sezonie 2023!

• Promocyjna cena dotyczy wyłącznie rezerwacji on-line złożonych do
  • 10.04.2023
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie zaliczki 200 zł/os. w terminie do 7 dni od daty dokonania rezerwacji.
  • Zarezerwowane kursy można realizować w przez cały sezon 2023 (od kwietnia do października)
  • Elastyczna możliwość zmiany wybranego termin!
  • W cenę kursu wliczone jest wszystko co do jego przeprowadzenia niezbędne tj. sprzęt, instruktor, pianka, ubezpiecznie NNW, asekuracja motorówką.
  • Jako kursant SurfSzkoły otrzymujesz stały rabat do najlepszego  SurfShopu w Jastarni – SUPER SURF z markami tj.Quiksilver/Roxy, Billabong, Femi Stories oraz Surf INC oraz do Restauracji Nowa Jastarnia!
  • Podczas kursu istniej możliwość uzyskania patentu VDWS – dodatkowa opłata za egzamin oraz  wydanie patentu 160 zł.

Wybierz kurs

​Wypełnij i wyślij formularz

• Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania materiałów i/lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Snow&Surf Szkoła Łukasz Koniuszewski z siedzibą ul. Sądowa 9, 46-300 Olesno.