Instruktorzy windsurfingu i kitesurfingu

Instruktorzy windsurfingu i kitesurfingu

Zapraszamy do współpracy z Naszymi Instruktorami windsurfingu i kitesurfingu

Jesteśmy pasjonatami sportów wodnych. Jako absolwenci Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Instruktorzy poszczególnych form sportu i rekreacji staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom, które stawiają przed nami nowe, prężnie rozwijające się formy sportów wodnych, wykorzystujące deskę do pływania z latawcem kitesurfingowym lub żaglem windsurfingowym.

instruktor kitesurfingu - Koniuszewski

Łukasz Koniuszewski 

Instuktor kitesurfingu

instruktor kitesurfingu - Koniuszewski

Założyciel i kierownik Surf Szkoły przy molo w Jastarni. Absolwent Wrocławskiego AWF-u, były zawodnik lekkoatletycznego dziesięcioboju. Po zakończeniu przygody z lekkoatletyką związany na stałe ze Snowboardem i Kitesurfingiem. Prowadzi szkolenia podstawowe, podstawy freestylu i wave, a także kursy instruktorskie POIK.

Uprawnienia instruktorskie:

– Kitesurfing
– Lekkoatletyka
– Pływanie
– Nordic Walking

instruktor kitesurfingu - Sobczyk

Ania Sobczyk

Instruktorka kitesurfingu

instruktor kitesurfingu - Sobczyk

Absolwentka Wrocławskiego AWFu oraz Pedagogiki, była koszykarka AZS AWF Wrocław. Pasjonatka sportów zimowych i letnich. Snowboard, wakeboard, kitesurfing  to to co lubi najbardziej (oczywiście pomijając zakupy:)) Nie uznaje kompromisów, jak coś robić to na 100 %.

Uprawnienia instruktorskie:

– Kitesurfing
– Snowboard
– Pływanie
– Koszykówka
– Uprawnienia kierownika kolonii

instruktor windsurfingu - Barabasz

Maciek Barabasz

Instruktor kitesrufingu i windsurfingu

instruktor windsurfingu - Barabasz

Absolwent Wrocławskiego AWF-u na dwóch kierunkach – WF i Fizjoteriapia. Zapalony wavem na windsurfingu i freeridem na nartach, nie odpuści dobrego warunku, choćby trzeba było wstać o 5 rano! Poszukiwacz przygód, uczestnik wielu wypraw. W Jastarni instruktor windsurfingu i kitesurfingu oraz kierownik kolonii, których jest współorganizatorem.

Uprawnienia Instruktorskie:

– Windsurfing
– Kitesurfing
– Narciarstwo Zjazdowe
– Snowboard

Agata - instruktor windsurfingu

Agata Żak

Instruktorka windsurfingu

Agata - instruktor windsurfingu

Absolwentka Katowickiego i Gdańskiego AWFu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Kocha wodę, góry i aktywnie spedzony czas – nie potrafi wysiedzieć na miejscu. Pół roku spędza w górach nauczając jazdy na nartach, a drugie pół w Jastarni szkoląc na windsurfingu. Posiada tajemne moce i umiejętności komunikowania się z dziećmi, które ją wprost uwielbiają!

Uprawnienia Instruktorskie:

– Windsurfing
– Narciarstwo
– Pływanie
– Jachtowy sternik morski

WMucha - instruktor kitesurfingu

 Wiktor Mucha

Instruktor kitesrufingu

WMucha - instruktor kitesurfingu

Przyszły inżynier Automatyki na AGH w Krakowie. W lecie pływa oczywiście na kite, a w zimie freeride na nartach. Na codzień człowiek pochłonięty światem koszykówki i NBA, mieszający to wszystko z siłownią i sztukami walki. Wiktor to ostoja spokoju i cierpliwości, nie sposób wyprowadzić go z równowagi:)

Uprawnienia instruktorskie:

– Kitesurfing
– Narciarstwo zjazdowe

Sara - instruktor kitesurfingu

Sara Gintowt-Samkiewicz

Instruktorka kitesrufingu

Sara - instruktor kitesurfingu

Zakochana w snb i kite, a w przewie między sezonami pływa na wake’u! Najchętniej cały rok „robiłaby progres” na kite czy snb, ale musi jeszcze znaleźć trochę czasu na naukę:) – a jak już mówimy o nauce to poza nauką nowych triczków na kajcie najbardziej lubi swoje zajęcia z j.hiszpańskiego – iHasta la vista!

Uprawnienia Instruktorskie:

– Kitesurfing

 Bartek Walencki

Instruktor kitesrufingu

Przyszły student medycyny, od 7 roku życia związany ze sportami wodnymi, a od 9 lat zajmuje się tylko kite’em. Ambitny zajawkowicz, który najchętniej tylko by latał i próbował nowych trików. W wolnym czasie ciężko ściągnąć go z wody, cały czas uczy się nowych sztuczek, bo grunt to progress!

Uprawnienia Instruktorskie:

– Kitesurfing

Dawid Borkowski

Instruktor windsurfingu

Absolwent Katowickiego AWF-u. Jastarnia to jego drugi dom bo spędza tu prawie pół roku z pasją przekazując swoją wiedzę o windsurfingu. Dusza towarzystwa, uwielbia spędzać czas na półwyspie nie tylko ze względu na windsurfing:) Zimą zamienia jedną deskę na dwie i szkoli w górach, gdzie śnieg i narty to jego drugie hobby!

Uprawnienia Instruktorskie:

– Windsurfing
– Narciarstwo Zjazdowe

Kuba Mucha

Instruktor kitesrufingu

Student życia, niepoprawny twórca teorii niestworzonych i ciekawych często niewykonalnych projektów. Pół roku spędza na półwyspie,a drugie pół podróżuje w poszukiwaniu najlepszych spotów. Ambitny kitesurfer z fantazją i to pewnie dlatego dzieciaki go tak uwielbiają. Zajęcia z freestylu to jego konik:)

Uprawnienia Instruktorskie:

– Kitesurfing

 Błażej Skarabucha

Instruktor kitesrufingu

Student i miłośnik sportów ekstremalnych, przede wszystkim tych związanych z deskami. Uwielbia dobre jedzenie i podróże w nieznane. Zimą jeździ na snowboardzie, latem pływa na kitesurfing zawsze chętnie też odwiedzi lokalny skatepark żeby poskakać trochę na deskorolce.

Uprawnienia Instruktorskie:

– Kitesurfing

Adam Falęcki

BOSMAN

Zpewnością najsilniejszy i najprzystojniejszy bosman na całym półwyspie. Adam zajmuje się utrzymaniem sprawności naszego sprzętu, pilnuje aby nikomu niczego nie zabrakło na zajęciach. Zajmuje się również transferem kursantów motorówką, asekuracją akwenu oraz realizacją zadań niemożliwych dla zwykłego śmiertelnika.

BOSMAN

Maks Kowalewski

Instruktor windsurfingu

Instruktor Windsurfingu, od 2 sezonów regularnie wakacje spędza na półwyspie łapiąc doświadczenie najpierw jako pomocnik instruktora oraz bosman, a obecnie już jako instruktor windsurfingu.

Instruktor Windsurfingu

Tadeusz Rurka

Instruktor windsurfingu i fotograf

Instruktor windsurfingu o głosie radiowego speakera i niebywałej aparycji. W SurfSzkole prowadzi zajęcia windsurfingu, skimboardu oraz pełni funkcję nadwornego fotografa, która jest jego pasją. Jego zdjęcia znajdziecie w naszych galeriach i prywatnych zbiorach TR foto. Tadek uwielbia zajęcia z dzieciakami,a one uwielbiają zajęcia z nim:)

Uprawnienia Instruktorskie:

– Windsurfing


 Piotr Riwoń

Instruktor windsurfingu

Piotrek ma w swoim życiu dwa cele nadrzędne. Pierwszy to bardzo kochać swoją żonę Moniczkę, a drugi to być zawsze lepszym od Maćka Barabasza:) . Windsurfing nie ma przed nim tajemnic!


Uprawnienia Instruktorskie:

– Windsurfing
– Snowboard
– Zapasy

Piotr Andrzejewski

Instruktor kitesrufingu

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Podróżnik, odkrywca, pasjonat sportów deskowych: surfing, kitesurfing, snowboard, narty, desorolka, skimboarding. Zimą śmiga po ośnieżonych stokach i naucza snowboardu. Latem – zaklinacz wiatru i ujarzmiacz fal, szkoli na kitesurfingu. W wolnej chwili lubi pyknąć partyjkę pokera za znajomymi. Ponadto fanatyk dobrego kina i kuchni włoskiej.

Uprawnienia Instuktorskie:

– Kitesurfing
– Snowboard
– Fitness – odnowy psychofizycznej
– Pilot wycieczek
– Animator czasu wolnego

​Grzegorz Kuziorowicz

Instruktor kitesrufingu

A​bsolwent wychowania fizycznego na AJD w Częstochowie. Od najmłodszych związany ze sportem w wielu postaciach. Obecnie podróżujący między górami (narty) a półwyspek helskim z krótkimi przerwami żeby pokopać piłkę i potrenować dzieciaków. Hi 5.

Uprawnienia Instuktorskie:

– Kitesurfing
– Piłka Nożna
– Narciarstwo

Monika Puk

Instruktorka Windsurfingu

Przyszla studentka, ktora w ciagu roku mysli tylko o ucieczce nad morze, gdzie zamienia się w instruktorkę windsurfingu. Uwielbia muzykę, taniec i oczywiście wszelką aktywność fizyczną! Jej kreatywność, pomysłowość i gadatliwość nie pozwolą się przy niej nudzić nikomu 🙂

Uprawnienia instruktorskie:

– Windsurfing

Kacper Śliwiński

Instruktorka kitesurfingu

Zajawe stawia ponad wszystko, gdy jest zimno ukrywa sie w górach przekazując swoją zajawe małym narciarzom. Gdy wychodzi słońce i pojawia się wiatr jego domem staje sie półwysep. Kiedy nie wie co robić pakuje plecak i rusza przed siebie.

Uprawnienia instruktorskie:

– Kitesurfing

KAJTEK

Pies

Stoi na straży porządku w naszej szkole; żadna rzucona skarpetka czy klapek nie są mu obojętne i szybko znajduje dla nich nowe, znane tylko sobie miejsce. Uwielbia pływanie na Windsurfingu i Supie – oczywiście jako dodatkowy pasażer; łatwo przekupić go psimi smakołykami:) Bez wątpienia jest on najbardziej lubianym przez dzieci osobnikiem w naszej szkole.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com