fbpx

szkic o nas

szkic o nas

Dlaczego warto uczyć się właśnie u nas?

Surf Szkoła przy molo w Jastarni to miejsce, w którym rozpoczniesz swoją przygodę z Kitesurfingiem i Windsurfingiem. Szkolimy według sprawdzonych metod rekomendowanych przez międzynarodowe organizacje, dzięki czemu nauka przebiega sprawnie, skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie. Nasi instruktorzy nie tylko odkryją przed Tobą wszystkie tajniki tych sportów, ale także skutecznie “zarażą” Cię zajawką do ich uprawiania!

Najlepsi Instruktorzy


bandit

Naszą zespół tworzą doświadczeni instruktorzy, dla których Kitesurfing czy Windsurfing to przede wszystkim pasja, którą chcą wam przekazywać. W większości Absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, instruktorzy Kite i Windsurfingu którzy odkryją przed Wami wszystkie tajniki tych sportów. Prowadzimy zajęcia na wszystkich etapach zaawansowania; jeśli pływanie w lewo/prawo na płaskiej wodzie już Ci się znudziło zapraszamy na zajęcia z freestylu czy pływanie na desce typu wave.. Każdy instruktor w SurfSzkole posiada uprawnienia i ważne ubezpieczenie OC.
Więcej →

Topowy Sprzęt

Od 2016 roku pływamy na latawcach i deskach marki NORTH,która jest bezkonkurencyjnym liderem na rynku kitesurfingowym ze względu na jakość wykonania i zastosowane innowacje. Latawce, których używamy są przede wszystkim bezpieczne, proste w obsłudze i progresywne, a rozmiary które posiadamy pokrywają pełny zakres wiatrowy przez co nauka przebiega sprawnie i bezpiecznie zarówno przy słabym jak i silniejszym wietrze.
Więcej →

bandit

Komfortowy Akwen


bandit

Dysponujemy najlepszym na półwyspie akwenem do nauki kite czy windsurfingu. Zatoka Pucka na tej wysokości oferuje największą płyciznę – do 3 km od brzegu. Płytka i płaska woda oraz piaszczyste dno sprzyjają bezpieczeństwu oraz progresowi uczenia się, a tak duża mielizna umożliwia prowadzenie zajęć przy wszystkich kierunkach wiatru.

BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM

Naszym priorytetem jest Bezpieczeństwo. Certyfikowani instruktorzy posiadający aktualne ubezpieczenie OC, bezpieczny akwen, asekuracja motorówką, kursanci wyposażeni w kamizelki i kaski oraz ubezpieczenie NNW w cenie zajęć pozwolą WAM „czuć” się bezpiecznie podczas naszych zajęć. Kitesurfing i windsurfing to nie tylko nasza pasja, ale również praca dlatego staramy się być profesjonalni w tym co robimy; ciągły rozwój i samodoskonalenie się pozwala nam wyznaczać coraz to nowsze standardy nauczania i wychodzić na przeciw wszystkim oczekiwaniom klienta.

bandit

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW


bandit

Po pierwsze u NAS w szkole rozliczamy się tylko za zrealizowane godziny zajęć po drugie zapisując się na kurs w określonej cenie masz pewność, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu np. wypożyczenia pianki czy sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia szkolenia. Mówiąc najprościej w cenę zajęć wliczone jest wszystko co do ich przeprowadzenia niezbędne: pianka, sprzęt, trapez, instruktor, asekuracja oraz UBEZPIECZENIE NNW – tak na wszelki wypadek:)

KOMFORTOWA BAZA

Nasza baza usytuowana jest w nowoczesnym budynku przy głównym molo w Jastarni (lewa strona). Na miejscu znajdują się Biuro SurfSzkoły, SurfShopy Quiksilver/Roxy oraz Femi Pleasure, dwu poziomowa Restauracja Sphinx z tarasem widokowym na zatokę, gdzie odbywają się nasze zajęcia.Kursanci naszej szkoły otrzymują stała zniżkę 10 % na zakupy w naszych SurfShopach oraz na posiłki i napoje w Restauracji Sphinx w Jastarni. Bezpośrednio na terenie ośrodka znajduje się wypożyczalnia oraz przechowalnia sprzętu kite i wind oraz plac zabaw, a przed budynkiem duży parking.

bandit

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA


bandit

Podczas zajęć kitesurfingowych korzystamy z łączności walki talki dzięki której mamy pewność, że usłyszycie każdą wskazówkę Waszego instruktora. Jest to dużym ułatwieniem szczególnie podczas zajęć bardziej zaawansowanych, gdzie dystans pomiędzy kursantem a instruktorem zwiększa się. Do zajęć wykorzystać możemy również kamerę GoPro, która umożliwia przeprowadzenie videoanalizay, aby jeszcze lepiej zrozumieć istotę danego ruchu.

Rekomendacje

Uśmiechnięci, zadowoleni a przede wszystkim „pływający” samodzielnie kursanci to nasza najlepsza wizytówka:)!

bandit

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com