Kurs instruktora kitesurfingu

Kurs instruktora kitesurfingu

kurs instruktorski kitesurfingu

TERMIN KURSU INSTRUKTORSKIEGO:

25.05.2020 – 30.05.2020

Od 2012 roku jesteśmy organizatorem kursów Instruktora Kitesurfingu !

Aby zostać instruktorem należy wziąć udział w profesjonalnym kursie, zaliczenie którego stanowi otwarcie możliwości szkolenia adeptów kitesurfingu. Kurs składa się z 6-ciu dni zajęć praktycznych i teoretycznych podczas, których każdy uczestnik zdobędzie niezbędną wiedzę oraz umiejętności pozwolające na efektywne i bezpieczne prowadzenie szkoleń kitesurfingowych. Cześć teoretyczna zakończona jest testem pisemnym, zaliczenie którego jest jednym z warunków uzyskania licencji.

Dlaczego warto wybrać PZKite ?

Kursy instruktorskie PZKite umożliwiają podjęcie pracy jako Instruktor Kitesurfingu w Polsce i za Granicą oraz zapewniają Instruktorom ubezpieczenie OC.

Wymagania wstępne – poziom I Instruktor PZKite:

Kurs Pomocnika Instruktora PZKite trwa min. 3 dni a jego długość uzależniona jest od warunków wiatrowych pozwalających na odbycie zajęć praktycznych w ilości 20 godzin + 6 godzin zajęć teoretycznych. Do kursu pomocnika instruktora PZKite można przystąpić w dowolnym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z kierownikiem wyszkolenia a najpóźniej 3 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia kursu instruktorskiego. O kursie Pomocnika Instruktra Pzkite czytaj więcej na naszym blogu BLOG – KURS POMOCNIKA INSTRUKTORA PZKITE

Na Stopień 4 PZKite składają się następujące umiejętności:
1) Znajomość KSPD oraz umiejętność samodzielnego i świadomego poruszania się po akwenie wśród innych kitesurferów.
2) Umiejętność przejścia z pozycji Regular do Switch i powrót do Regular
3) Umiejętność wykonania skoku prostego olie
4) Umiejętność wykonania skoku prostego przez zenit

Uprawnienia po kursie :

 • Możliwość prowadzenia zajęć na jednym latawcu
 • Możliwość wystawiania Kart Kiteboardera
 • Możliwość wystawiania Kart Progresu
 • Otrzymanie zawodowego ubezpieczenia  OC na cały świat ( z wyłączeniem USA i Kanady) ; ubezpieczenie swoim zakresem obejmuje szkolenie na kitesurfingu, windsurfingu, Supie, nartach, snowboardzie,  snowkite oraz landkite

CENA:

 • Kurs Instruktora Kitesurfingu PZKite 2450 zł
 • Kurs Pomocnika Instruktora Kitesurfingu PZKite 750 zł
 • Kurs Pomocnika+ Instruktora Kitesurfingu PZKite  3050 zł

CENA ZAWIERA:

 • opłatę za kurs+egzamin
 • wydanie legitymacji Instruktora Kitesurfingu PZKite oraz roczną składkę członkowską wraz z ubezpieczeniem OC
 • materiały dydaktyczne

GDZIE I KIEDY ?

SurfSzkoła przy molo w Jastarni ul. Nad Zatoką 2, 84-140 Jastarnia

 •  Kurs Instruktora Kitesurfingu PZKite 25.05.2020 – 30.05.2020
 •  Kurs Pomocnika Instruktora PZKite min. 3 dni przed terminem rozpoczęcia Kursu Instruktora PZKite. Do kursu Pomocnika Instruktora PZKite można również przystąpić w dowolnym terminie w sezonie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z kierownikiem wyszkolenia; W Surfszkola przy molo Jastarnia jest nim Instruktor Wykładowca PZKite Łukasz Koniuszewski.

Po pozytywnym ukończeniu Kursu Instruktora Kitesurfingu PZKite kandydat na instruktora zobowiązany jest do odbycia 30 godzin praktyki w szkole kitesurfingu pod kierunkiem instruktora level II. Dopiero pozytywne ukończenie kursu oraz odbycie praktyk uprawnia do otrzymania Licencji Instruktora Kitesurfingu PZKite, a tym samym do podjęcia pracy w charakterze Instruktora Kitesurfingu.

JAK ZAREZERWOWAĆ ?

Dla najlepszych po pozytywnie zaliczonym kursie i odbyciu praktyki oferujemy możliwość pracy w sezonie 2020 !

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com