fbpx

Brazylia

Brazylia

Brazylia jest miejscem, które każdy kitesurfer powinien odwiedzić chociaż raz w życiu. A najlepiej wracać co roku! Różnorodność spotów, tropikalny klimat i fantastyczne jedzenie powodują, że ciężko wyobrazić sobie lepsze miejsce do pływania. Dodajmy do tego 100% statystykę wiatru o sile 15-25 węzłów (w odwiedzanych przez nas spotach) i temperatury, które sprawiają że zastanowisz się nad zasadnością posiadania pianki ; )

Przed nami między innymi:

 • Codzienne pływanie, z reguły na 9 -10 metrowych latawcach
 • Zakwaterowanie w dwuosobowych apartamentach o wysokim standardzie
 • Spoty flat i wave o różnorodnej charakterystyce 
 • Downwindy z imponującymi widokami
 • Niesamowita kuchnia oferująca ryby i owoce morza, a na deser mango i kokosy prosto z drzewa 
 • Szkolenia dla początkujących i zaawansowanych

W tym roku odwiedzimy 2 spoty

BrazyliaGuajiru – z oddaloną o 200m od oceanu Pousadą Surf Village, jest klimatycznym miejscem na uboczu rybackiej wioski. Bezpośrednio przed hotelem możemy popływać na spocie wave, ale wystarczy kilkunastominutowa podróż samochodem żeby dostać się do jednej z okolicznych lagun i popływać na flacie, czy uczyć się w płytkiej wodzie. Hotel oferuje transfery buggy, które same w sobie są niemałą atrakcją.

BrazyliaIlha do Guajiru – znana przede wszystkim z laguny rozciągającej się na 4km. Niezależnie od pływów zawsze znajdziemy tu miejsce do pływania, a przy wysokim stanie wody od spotu dzieli nas jakieś… 5 metrów! Jeśli z jakiegoś powodu znudzi Cię płaska woda, czy halsowanie się pod wiatr po każdym skoku, możemy zorganizować downwind po falach do jednej z okolicznych wiosek.

ZAKWATEROWANIE:

Pousada Surf Village Guajiru – Ulokowana 200m od brzegu oceanu. Na miejscu znajduje się 20 apartamentów osadzonych w urokliwym ogrodzie z 3 basenami i strefami chill-out. Każdy apartament wyposażony jest w łazienkę. Całość utrzymana jest w wysokim i wygodnym standardzie. Pousada posiada własną restaurację która przygotuje dla nas śniadania i dania z lokalnych specjałów po skończonej sesji na wodzie. Na orzeźwienie zamówimy tu schłodzonego kokosa czy acai w formie pożywnego smoothie. Po zachodzie słońca możemy wybrać się do serca Guajiru, gdzie znajdziemy kilka sklepików i miejscówek serwujących tradycyjne dania i napoje. 

Barraca do Kite – Pousada zlokalizowana bezpośrednio przy lagunie, na której będziemy pływać. Do naszej dyspozycji jest duży basen oraz liczne leżaki z kawowymi stolikami. Na dole znajdziemy restauracje słynąca ze znakomitego tuńczyka i wołowiny, w której co rano zjemy też sycące śniadanie a wieczorem wypijemy kultową Caipirinhę! 

W ofercie 2 rodzaje zakwaterowania:

Rodzaje zakwaterowania
Komfort Cena
Standard dwuosobowy pokój w standardzie podstawowym 1300€/ osoba
Premium dwuosobowy pokój o podwyższonym standardzie, wystroju i widoku 1450€/ osoba
dopłata do pokoju 1 os. w wybranej opcji zakwaterowania 450€/ osoba

Z racji butikowego charakteru naszych Pousad istnieje możliwość, że różnica pomiędzy pakietami będzie widoczna tylko w jednej lokalizacji.

SZKOLENIE:

ProCamp – 20h – 300€ / osobę

Jeśli opanowałeś już podstawowe umiejętności takie jak: startowanie i lądowanie latawca, pływanie pod wiatr i self rescue to możesz wziąć udział w ProCampie prowadzonym przez Michała! Pod jego czujnym okiem dopracujesz poprawność zwrotów, technikę skoków, backrolli i innych bardziej zaawansowanych ewolucji. Marzy Ci się dark slide czy board-off? Żaden problem! Podczas zajęć na wodzie nagramy kilka twoich podejść, a wieczorem wspólnie omówimy postępy. Brazylia

W cenie:

 • 10 dni zajęć z doświadczonym, wykwalifikowanym instruktorem 
 • mała liczebność grupy (do 6 osób)
 • 1,5h sesje w wodzie + wideoanaliza 
 • indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia
 • materiał foto/ video z warsztatów
 • progres murowany!

 

Zajęcia indywidualne:
Jeżeli potrzebujesz doszkolenia, intensywnej nauki lub chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z kajtem, skorzystaj z jednego z naszych pakietów lekcji. W ramach zajęć, obok sprzętu, otrzymasz od nas niezbędne wyposażenie: kask, kamizelkę, trapez oraz krótkofalówkę.  

 • Zajęcia prowadzone na spocie dopasowanym do umiejętności z wykorzystaniem krótkofalówek
 • Lekcje odbywają się na najnowszym sprzęcie wiodących marek (North, Duotone, Manera)
 • Istnieje możliwość nauki pływania na desce Hydrofoil!

 

Jeżeli dalej nie wiesz na co się zdecydować, zadzwoń! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

 

Cennik szkoleń
Kurs indywidualny Kurs grupowy
ProCamp 20h 300€
4h 220€ 160€
8h 400€ 300€
12h 570€ 420€

Wcześniejsza rezerwacja kursu gwarantuje dostępność instruktora i dostosowanie optymalnych warunków do zajęć. Uczestnik zobowiązany jest do zabrania części sprzętu potrzebnego do zajęć w swoim bagażu. Z naszych pakietów szkoleniowych możecie skorzystać również na miejscu. 

Transport:

Bilet lotniczy kupujemy dopiero po potwierdzeniu, że zebrała się minimalna liczba uczestników. Przed dokonaniem rezerwacji, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. 

Poniżej znajdziesz sugerowane przez nas loty:
TP 537 15 Listopad BERLIN(BER) 12:50 Lizbona(LIS) 15:25
TP 035 15 Listopad Lizbona(LIS) 17:00 Fortaleza(FOR) 21:40
TP 034 29 Listopad Fortaleza(FOR) 23:35 Lizbona(LIS) 09:40
TP 534 30 Listopad Lizbona(LIS) 12:05 BERLIN(BER) 16:35 

Po wylądowaniu odbierzemy Was z lotniska i dowieziemy na miejsce, a po skończonym pobycie odwieziemy z powrotem na lotnisko.

Transport sprzętu:
Cena biletu nie obejmuje transportu sprzętu kite (własnego lub wypożyczonego). W celu zapewnienia miejsca na sprzęt w samolocie, zgłoś chęć jego przewiezienia liniom lotniczym z wyprzedzeniem.

Wypożyczenie sprzętu:

BrazyliaJeśli potrzebujesz sprzętu na wyjazd, daj nam o tym znać w momencie rezerwacji. Jeszcze przed wylotem dostaniesz od nas quiver, w którym znajdziesz wszystkie zamówione przez Ciebie elementy wyposażenia. Do wyboru masz szereg latawców i desek z najnowszych kolekcji Duotone, F-one, Manera i Nobile. Potrzebujesz pianki lub trapezu? Żaden problem! Koszt wypożyczenia wycenimy w zależności od Twoich potrzeb.

Poniżej znajdziesz przykładowe ceny:

Zestaw Cena
2021 F-One Bandit 7m i 10m + Linx Bar + Deska Nobile T5 400€
2021 Duotone Evo 9m i 12m + Trust Bar + Deska Duotone Jaime 450€
2021 F-One Bandit 7m i 9m i 12m + Linx Bar + Deska Nobile NHP 600€

Ubezpieczenie:

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Signal Iduna obejmującego amatorskie uprawianie kitesurfingu (NNW 15000 PLN, KL 30000 EUR, OC 30000 EUR) oraz ubezpieczenia kosztów rezygnacji z wyjazdu obejmującego COVID-19 w cenie 5% wartości wyjazdu.

Rezerwacja:

Aby dokonać rezerwacji, zadzwoń na numer +48 500 143 416, lub wyślij mail zgłoszeniowy na info@boardsupport.pl Pamiętaj aby zawrzeć informację o terminie, opcji zakwaterowania i ewentualnych usługach dodatkowych. W odpowiedzi dostaniesz od nas Umowę oraz informacje o płatnościach.

Płatności:

 • zaliczka w wysokości 30% wartości imprezy w terminie 3 dni od podpisania Umowy
 • dopłata do pełnej kwoty najpóźniej 40 dni przed rozpoczęciem Imprezy

Lub

 • w przypadku rezerwacji w terminie krótszym niż 40 dni przed rozpoczęciem Imprezy, wpłata pełnej kwoty w terminie 3 dni od podpisania Umowy

 

Organizatorem Imprezy Turystycznej jest PKS Sport Sp. Zo.o ul. Henryka Raabego 2C/ 130, 02-793 Warszawa, NIP 5272681376, KRS 0000429047REGON 146236531, Wpis do rejestru OTiPT nr.: 1622; Gwarancja Ubezpieczeniowa Signal Iduna Polska TU S.A na kwotę 90,000 EUR
Cena Imprezy oraz innych usług w PLN w przeliczeniu z waluty EUR według średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty.

Brazylia

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie – 14 noclegów ze śniadaniami w Pousadach zgodnie z wybraną specyfikacją
 • Transfery: Fortaleza – Guajiru – Ilha do Guajiru – Fortaleza
 • Opiekę pilota oraz pakiet promocyjny Board Support
 • Atrakcje wynikające z programu wyjazdu 
 • Opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
 • Fotorelację z wyjazdu

 

Cena nie zawiera:

 • Biletu lotniczego
 • Opłaty za transport sprzętu sportowego (około 110€ w jedną stronę)
 • Wyżywienia (poza śniadaniami)
 • Opłat za dodatkowe usługi (downwindy, wycieczki fakultatywne, szkolenia kite, wypożyczenia sprzętu)  
 • Opłaty za obowiązkowy test PCR na Covid-19 i dojazdu do i z laboratorium jeżeli zajdzie taka konieczność
 • Ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące amatorskie uprawianie kitesurfingu
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu.
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com