O nas

Surf Szkoła przy molo w Jastarni to miejsce, w którym rozpoczniesz swoją przygodę z Kitesurfingiem i Windsurfingiem. Szkolimy według sprawdzonych metod rekomendowanych przez międzynarodowe organizacje, dzięki czemu nauka przebiega sprawnie, skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie. Nasi instruktorzy nie tylko odkryją przed Tobą wszystkie tajniki tych sportów, ale także skutecznie „zarażą” Cię zajawką do ich uprawiania! Poza działalnością szkoleniową zajmujemy się także sprzedażą nowego i używanego sprzętu do kitesurfingu,  odzieży i akcesoriów surfingowych Quiksilver/Roxy oraz skimów i longboardów, które można u nas również wypożyczyć i pośmigać wzdłuż zatoki jak na prawdziwego Surfera przystało. W Surf Szkole w Jastarni korzystamy ze sprzętu najlepszych producentów branży surfingowej NORTH. W tym sezonie zapraszamy wszystkich fanów kitesurfingu na testy sprzętu 2016!

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ WŁAŚNIE U NAS?

1. Po pierwsze LUDZIE z pasją  – kadra doświadczonych instruktorów, prowadzących zajęcia na wszystkich etapach zaawansowania; jeśli pływanie  w lewo/prawo na płaskiej wodzie już Ci się znudziło zapraszamy na zajęcia z freestylu czy pływanie na desce typu wave.

2. Komfortowa baza, nowoczesny sprzęt topowych producentów  i najlepszy akwen do kite i windsurfingu (płaska i płytka woda nawet 2 km od brzegu) to czynniki, które mają bardzo duży wpływ na efektywność nauki. Ponadto wprowadzenie do zajęć elementu videoanalizy na poziomie kształtowania pozycji czy nauki skoków powoduje, że nauka przebiega jeszcze szybciej i przyjemniej.

3. Bezpieczeństwo – certyfikowani instruktorzy, bezpieczny akwen, asekuracja motorówką oraz ubezpieczenie NNW w cenie zajęć – tak na wszelki wypadek:)

4. Profesjonalizm, wysoki standart świadczonych usług oraz indywidualne podejście do kursanta – kitesurfing i windsurfing to nie tylko nasza pasja, ale również praca dlatego staramy się być profesjonalni w tym co robimy; ciągły rozwój i samodoskonalenie się pozwala nam wyznaczać coraz to nowsze standarty nauczania i wychodzić na przeciw wszystkim oczekiwaniom klienta.

5. Brak ukrytych kosztów – zapisując się na kurs w określonej cenie masz pewność, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu np. wypożyczenia pianki czy sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia szkolenia. Mówiąc najprościej w cenę zajęć wliczone jest wszystko co do ich przeprowadzenia niezbędne: pianka, sprzęt, trapez, instruktor, asekuracja oraz UBEZPIECZENIE NNW !

6. Karta VIP – ucząc się u nas otrzymujesz naszą kartę, a wraz z nim wiele zniżek i przywilejów – za darmo wypożyczasz nasze ” umilacze czasu wolnego” tj. longboardy, fishki, skimboardy, Sup-y itp., otrzymujesz 10 % rabatu na zakupy w najlepszych SurfSchopach w Jastarni – Quisilver/Roxy i Femi Pleasure, 10 % rabatu na zakup sprzętu kitesurfingowego, zniżki w najlepszych restauracjach w Jastarni!

7. Uśmiechnięci, zadowoleni a przede wszystkim „pływający” samodzielnie kursanci to nasza najlepsza wizytówka:)!