Poziom IKO III

IKO III

Kurs na tym poziomie uczyni z Ciebie prawdziwego kitesurfera! Podczas 4 godzin nauczymy Cię poprawnego stania na desce i wykorzystania jej do pływania pod wiatr. Nauczysz się także poprawnych zwrotów.

4h Program szkolenia Poziomu IKO III

1. Efektywna praca latawcem podczas pływania – doskonalenie pływania w obu kierunkach
2. Kontrola prędkości i toru jazdy poprzez krawędziowanie deską o wodę – ostrzenie/odpadanie
3. Nauka zwrotów z przymoczeniem i bez przymoczenia tułowia
4. Kształtowanie prawidłowej pozycji podczas pływania
5. Teoria pierwszego skoku – skok prosty przez Zenit

Po tym etapie będziesz gotowy do samodzielnego uprawiania kitesurfingu!


W PAKIECIE TANIEJ !!! -10% na zapis on-line

 
*Rezerwując on-line otrzymasz 10 % rabatu od powyższych cen


Cena zawiera kite, trapez, kamizelka, kask, deska, bar, pianka...

INDYWIDUALNIE czy GRUPOWO?

Nauka na kursie indywidualnym jest gwarancją szybkiego progresu, ponieważ instruktor poświęca osobie uczącej się 100% uwagi; zajęcia intensywne i najbardziej efektywne. Jeśli więc zależy Ci na tym aby jak najszybciej stać się samodzielnym kitesurferem taki rodzaj zajęć będzie idealny dla CIEBIE!

Kursy grupowe są nieco tańszą alternatywą nauki pływania na kitesurfingu, które oferują integracyjny charakter zajęć. Podczas kursów grupowych kursanci oprócz własnej praktyki mają możliwość obserwowania współćwiczących dzięki czemu łatwiej jest im zrozumieć istotę niektórych ćwiczeń. Zajęcia grupowe to jednak stosunkowo mniej praktyki „pod latawcem” w porównaniu do zajęć indywidualnych, ponieważ kursanci wykonują ćwiczenia naprzemiennie. Kursy grupowe to doskonały wybór dla osób, które radością z uprawiania kitesurfingu chcą się dzielić z innymi – weź ze sobą żonę, tatę czy dobrego kumpla:)

Powrót do oferty