Oboz multisport (windsurfing + żeglarstwo)

OBÓZ MULTISPORT W JASTARNI 7 dni i 24h zajęć z ŻEGLARSTWA I WINDSURIFNGU od 1650 zł

DLA KOGO?

Oferta obozu skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 8-11 lat oraz 12-16 lat; zarówno dla osób które pierwsze doświadczenia z żeglarstwem mają już za sobą, jak i tych które są zupełnie początkujące. Jeśli nie wiecie który rodzaj aktywności wybrać dla swojego dziecka, żagle czy windsurfing, ta forma obozu to idealne rozwiązanie. Żeglarstwo i windsurfing łączy wiele wspólnych pojęć i zasad, dlatego ich równoległa nauka wspaniale się uzupełnia. Ponadto żeglarstwo jako bardziej „sucha” aktywność daje możliwość regeneracji sił przed kolejnymi zajęciami z windsurfingu, pozostając przy tym nadal w tematyce wiatru i wody.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz w pracy z młodzieżą, jako rodzic otrzymujesz pewność udanego i bezpiecznego wypoczynku swojego dziecka. Obóz windsurfingowy to nie tylko ciekawa, sportowa rozrywka dla Twojego dziecka ale również świetna okazja do nawiązania nowych znajomości!

Gdzie i Kiedy?

23.06.18 – 30.06.18   JASTARNIA
30.06.18 – 07.07.18   JASTARNIA
14.07.18 – 21.07.18   JASTARNIA
28.07.18 – 04.08.18   JASTARNIA
04.08.18 – 11.08.18   JASTARNIA
11.08.18 – 18.08.18   JASTARNIA
18.08.18 – 25.08.18   JASTARNIA
25.08.18 – 01.09.18   JASTARNIA

Nasze obozy odbywają się w Jastarni, czyli najlepszym miejscu do nauki i doskonalenia żeglarstwa oraz windsurfingu! Płytka, płaska i ciepła woda Zatoki Puckiej na wysokości Jastarni, oraz równy wiatr sprawia, że nauka przebiega tutaj niezwykle szybko, przyjemnie i przede wszystkim bezpiecznie. Port w Jastarni jest doskonałym miejscem do nauki i doskonalenia zarówno podstawowych jak i bardziej zaawansowanych manewrów żeglarskich. Dodatkowo sama Jastarnia jako niezwykle urokliwe miasteczko sprzyja atrakcyjnemu spędzaniu czasu i nie pozwala na nudę!

ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE:28_full

 • 7 nocelgów w komfortowych pokojach na terenie ośrodka „Czarna Perła” położonego malowniczym punkcie Jastarni – przy samym porcie jachtowym, w pierwszej linii brzegowej od Zatoki Puckiej
 • 3 posiłki dziennie w stołówce na terenie ośrodka „Czarna Perła”

OPIEKA i UBEZPIECZENIE:

Podczas trwania całego obozu zapewniamy 24 godzinną opiekę wykwalifikowanych wychowawców oraz doświadczonyh instruktorów podczas zajęć na wodzie. Dla wszystkich naszych uczestników zawieramy ubezpieczenie NNW oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego na wypadek uszkodzeń.

SZKOLENIE ŻEGLARSKIE I WINDSURFINGOWE:

Szkolenie żeglarskie prowadzone jest przez doświadczonych instruktorów z zaprzyjaźnionej bazy „Akademia Jachtingu”, mieszczącej się w porcie jachtowym w Jastarni, natomiast zajęcia z windsurfingu odbywają się w bezpośrednio w bazie naszej szkoły Surf Szkoła przy molo w Jastarni. W ciągu całego obozu realizujemy łącznie 24 godziny zajęć z żeglarstwa oraz windsurfingu. 4 godziny zajęć dziennie podzielone są na dwa bloki: 2 godziny rano i 2 godziny popołudniu. W zależności od warunków pogodowych, dzień wcześniej ustalamy czy nazajutrz odbędą się zajęcia z żeglarstwa, z windsurfingu, czy może jedne i drugie. Staramy się aby zajęcia z obu bloków były prowadzone przez tych samych instruktorów.

PONADTO W PROGRAMIE (w cenie):

 • Rejs „Pomeranką” po Zatoce Puckiej
 • Wizyta w Parku Linowym
 • Warsztaty i zawody Trickboard
 • Karaoke i gry terenowe
 • Jazda na deskorolkach od Fishskateboards – dla każdego uczestnika prywatna deskorolka na cały czas trwania obozu!

 

A CO GDY POMYŚLNYCH WIATRÓW BRAK?

Nie ma nudy, bo przygotowaliśmy alternatywne zajęcia rekreacyjne:

 • Skimboarding
 • SUP- Stand Up Paddling
 • Atrakcje motorowodne
 • Jazda na longboardach, fishboardach, SlackLine
 • Zajęcia z prac bosmańskich
 • Zajęcia teoretyczne, wykłady o tematyce żeglarskiej

CENA: 1650-1750 zł

* w zależności od terminu

CENA ZAWIERA:

 • 24 h szkolenia z windsurfingu wraz z niezbędnym sprzetem potrzebnym do jego przeprowadzenia
 • zakwaterowanie i wyżywienie ( 7 noclegów i 3 posiłki dziennie)
 • atrakcje dodatkowe
 • całodobową opiekę wychowawców oraz ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA:

DOJAZDu – opcjonalnie, dodatkowo płatny po wcześniejszym uzgodnieniu dojazd z opiekunami – wynajęty przedział w PKP; możliwość dosiadania się na trasie!
RZESZÓW –> JASTARNIA m.in. przez KRAKÓW, WARSZAWE, IŁAWE, MALBORK, Gdańsk, Gdynia.
WROCŁAW –> JASTARNIA m.in. przez Poznań, Inowrocław, Bydgoszcz, Tczew, Gdańsk, Gdynia.

ZNIŻKI:

 • rezerwacja do 31.03.18 – 50 zł
 • rodzeństwo na obozie – 50 zł
 • byłeś już na naszym obozie? – 100 zł

*maksymalny możliwy rabat 100 zł

JAK ZAREZERWOWAĆ ?

Kliknij w przycisk ZAPISZ SIĘ i wypełnij formularz zgłoszeniowy
Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas maila zwrotnego z dokumentami do wypełnienia (karta uczestnika) oraz nr.konta na które należy wpłacić zaliczkę w wysokości 500 zł w ciągu 7 dni – w przeciwnym razie Twoja rezerwacja będzie nie ważna. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej w dniu przyjazdu!

TERMINY – OBÓZ MULTISPORT

DO POBRANIA:

Regulamin obozu
Umowa
Karta uczestnika
Zgoda rodziców

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com