Obóz kitesurfingowy Pro-camp

PRO CAMP KITESURFINGOWY W JASTARNI 7 dni i 24h zajęć z KITESURFINGU  2100 zł !

DLA KOGO?

Oferta PRO CAMPU skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 11-17 lat, które już samodzielnie  pływają na kitesurfingu; wymagany jest przynajmniej poziom IKO 2. Na campie w zależności od stopnia zaawansowania, młodzi kitesurferzy poznają nie tylko proste i bardziej zaawansowane „sztuczki” frestyle, ale będą mieli okazję do opływania się w różnych warunkach wiatrowych, na różnych modelach desek i latawców NORTH KITEBOARDING. Popracujemy nad rozmaitymi wariantami zwrotów, w tym na deskach strapless, a także poprawimy technikę halsowania się.
NA NASZYCH OBOZACH KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ PRO-RIDEREM:)

Gdzie i Kiedy?

24.06.17 – 01.07.17   JASTARNIA
19.08.17 – 26.08.17   JASTARNIA

Nasze obozy odbywają się w Jastarni, czyli najlepszym miejscu do uprawiania wind i kitesurfingu! Płytka, płaska i ciepła woda Zatoki Puckiej na wysokości Jastarni sprawia, że nauka przebiega tutaj niezwykle szybko, przyjemnie i przede wszystkim bezpiecznie. Dodatkowo sama Jastarnia jako niezwykle urokliwe miasteczko sprzyja atrakcyjnemu spędzaniu czasu i nie pozwala na nudę:)

ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE:28_full

• 7 nocelgów w komfortowych pokojach na terenie ośrodka „Czarna Perła” położonego malowniczym punkcie Jastarni – przy samym porcie jachtowym, w pierwszej linii brzegowej od Zatoki Puckiej
  • 3 posiłki dziennie w stołówce na terenie ośrodka „Czarna Perła”

OPIEKA i UBEZPIECZENIE:

Podczas trwania całego obozu zapewniamy 24 godzinną opiekę wykwalifikowanych wychowawców oraz doświadczonyh instruktorów podczas zajęć na wodzie. Dla wszystkich naszych uczestników zawieramy ubezpieczenie NNW oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego na wypadek uszkodzeń.

SZKOLENIE KITESURFINGOWE:

• 4 godziny zajęć z KITESURFINGU dziennie (4 h x 6 dni)
  • grupa zaawansowana – wymagana umiejętność pływania na poziomi co najmniej IKO II
  • zajęcia w grupach 2-4 osobowych prowadzone przez doświadczonego instruktora; dodatkowa asekuracja motorówki podczas trwania zajęć
  • pływamy na najnowszym sprzęcie renomowanej firmy NORTH
  • wypożyczenie pianki, kamizelki asekuracyjnej i opcjonalnie trapezu GRATIS
  • Videoanaliza
  • Zajęcia na KIte -roomingu

PONADTO W PROGRAMIE (w cenie):Obóz kitesurfingowy Pro-camp

• Rejs „Pomeranką” po Zatoce Puckiej
  • Wizyta w Parku Linowym
  • Warsztaty i zawody Trickboard
  • Karaoke i gry terenowe
  • Jazda na deskorolkach od Fishskateboards – dla każdego uczestnika prywatna deskorolka na cały czas trwania obozu!

A CO GDY NIE MA WIATRU?

Nie ma nudy, bo przygotowaliśmy alternatywne zajęcia rekreacyjne:

• Zajęcia na kiteroomingu
  • Pokaz filmów kitesurfingowych
  • Skimboarding
  • SUP- Stand Up Paddling
  • Atrakcje motorowodne
  • Jazda na longboardach, fiskach, Slackline i wiele, wiele innych

łączone

CENA: 2100 zł

CENA ZAWIERA:

•  24 h szkolenia z kitesurfingu wraz z niezbędnym sprzetem potrzebnym do jego przeprowadzenia
  • zakwaterowanie i wyżywienie ( 7 noclegów i 3 posiłki dziennie)
  • atrakcje dodatkowe
  • całodobową opiekę wychowawców oraz ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA:

DOJAZDu – opcjonalnie, dodatkowo płatny po wcześniejszym uzgodnieniu dojazd z opiekunami – wynajęty przedział w PKP; możliwość dosiadania się na trasie!
RZESZÓW –> JASTARNIA m.in. przez KRAKÓW, WARSZAWE, IŁAWE, MALBORK, Gdańsk, Gdynia.
WROCŁAW –> JASTARNIA m.in. przez Poznań, Inowrocław, Bydgoszcz, Tczew, Gdańsk, Gdynia.

ZNIŻKI:

•  rezerwacja do 31.03.17 – 50 zł
  • rodzeństwo na obozie – 50 zł
  • byłeś już na naszym obozie? – 50 zł

*maksymalny możliwy rabat 100 zł

JAK ZAREZERWOWAĆ ?

Kliknij w przycisk ZAPISZ SIĘ i wypełnij formularz zgłoszeniowy
Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas maila zwrotnego z dokumentami do wypełnienia (karta uczestnika) oraz nr.konta na które należy wpłacić zaliczkę w wysokości 500 zł w ciągu 7 dni – w przeciwnym razie Twoja rezerwacja będzie nie ważna. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej w dniu przyjazdu!

Uwaga! Minimalna liczba uczestników dla każdego turnusu to 5 osoób; w przypadku zbyt małej liczby uczestników na dany termin ORGANIZATOR zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy – max. 10 dni przed.

TERMINY – OBÓZ KITESURFINGOWY PRO CAMP

DO POBRANIA: