KRONPLATZ

Kronplatz (Plan de Corones) w Południowym Tyrolu, to ośrodek liczący niemal 120km doskonale przygotowanych i sztucznie naśnieżanych tras narciarskich. Bezdrzewny, kopulasty szczyt (2274 m) Kronplatz, od którego nazwę przejął cały ośrodek, wygląda niemal jak kopiec usypany przez człowieka. Na górze znajduje się rozległy płaskowyż, z którego na trzy strony świata biegną w dół liczne trasy. Dodajmy do tego nowoczesne wyciągi i gondolki i mamy narciarski kurort marzeń. Ośrodek ten doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi i innych początkujących narciarzy. Cała wschodnia strona góry pokryta jest gęstą siecią szerokich niebieskich tras, które są rajem nie tylko dla adeptów narciarstwa, ale także miłośników carvingu. Niebieskim kolorem oznaczona jest niemal połowa przygotowanych stoków.

Osrodek spełnia wymogi najmłodszych narciarzy. Od strony Reischach wybudowano specjalnie dla nich ośmioosobową gondolkę CroniExpress, która wywozi ich na szczyt łagodnie nachylonej trasy o szerokości 100 m i różnicy poziomów 106 m. To doskonały teren do nauki jazdy na dwóch i jednej desce. Z kolei na szczycie Kronplatz czeka na dzieciaki Croniworld, czyli dziecięcy raj z własną restauracją dla najmłodszych, krytym placem zabaw, wyciągiem taśmowym i dziecięcym zamkiem.

Na zaawansowanych narciarzy czekają czarne trasy – Sylvester i Hernegg. Pięć kilometrów każdej z tych tras to prawie wyłącznie strome odcinki. Najtrudniejszy zjazd ośrodka to czarna trasa Piculin stanowiąca prawdziwe wyzwanie nawet dla doświadczonych narciarzy.

Freestylowcy do swojej dyspozycji mają dwa snowparki wyposażone w raile, boxy i kickery.

Kronplatz trasy

Zakwaterowanie:

Hotel Gassenwirt w Kiens/Chienes

– pokoje 1-5 osobowe z łazienką, telewizorem, wi-fi,

– do dyspozycji hotelowe SPA,

– świetlica,

– restauracja.

Kronplatz 2019 Kronplatz 2019

Wyżywienie HB:

– śniadania: w formie bufetu szwedzkiego,

– obiadokolacja: 2 dania do wyboru, oraz bufet sałatkowy,

*napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne

Restauracja Kronplatz

SZKOLENIE SNOWBOARDOWE:

• Szkolenia snowboardowe prowadzone są w grupach na różnym poziomie zaawansowania
  • Liczebność grup w zależności od wieku i zaawansowania, od 2-4 osób w grupach najmłodszych/początkujących do 6-10 osób w grupach zaawansowanych
  • W obu przypadkach w programie nauka i doskonalenie techniki jazdy i podstawy freestylu.

Szkolenie prowadzą licencjonowani instruktorzy SITS.
*każdy uczestnik obozu musi posiadać kask

Szkolenie snowboardowe

SZKOLENIE NARCIARSKIE:

• Szkolenie narciarskie prowadzone są w grupach na różnym poziomie zaawansowania
  • Liczebność grup w zależności o wieku i zaawansowania, od 2-4 osób w grupach najmłodszych/początkujących do 8-10 osób w grupach zaawansowanych

Szkolenie prowadzą licencjonowani instruktorzy SITN-PZN, ISIA oraz MENiS.
*każdy uczestnik obozu musi posiadać kask

CENNIK WYJAZDU DO KRONPLATZ – WŁOCHY

Hotel Gassenwirt w Kiens/Chienes

Pokój dwuosobowy

Osoba dorosła

1000zł + 680€ (cena bez szkolenia narciarskiego*)

Dzieci 9-16 lat

1400zł + 710

Dzieci 6-8 lat

1400zł + 520

Pokój 3-5 osobowy, (dzieci na łóżkach 3-5 z dwójką dorosłych)

Młodzież 16-18 lat

1400zł + 790

Młodzież 12-15 lat

1400zł + 710

Dzieci 8-12 lat

1400zł + 580

Dzieci 6-8 lat

1400zł + 400

Dzieci 2-5 lat

1450zł + 340

Pokój jednoosobowy

Osoba dorosła

1000zł + 770

(cena bez szkolenia narciarskiego*)

ZAPISZ SIĘ

*dopłata za szkolenie narciarskie/snowboardowe dla osób dorosłych wynosi 400zł/os.

*Rabat przy dojeździe własnym transportem wynosi -100zł od każdej osoby.

REZERWACJA:

Kliknij przycisk „ZAPISZ SIĘ” i wyślij nam zgłoszenie (podając miejsce i datę imprezy). W odpowiedzi dostaniesz od nas maila z umową (należy ją wypełnić, zeskanować i odesłać) oraz nr konta, na które należy wpłacić zaliczkę (kwota w złotówkach) w ciągu 7 dni. Pozostałą kwotę (w euro) należy wpłacić w dniu przyjazdu na miejsce.

CENA OBEJMUJE:

• Przejazd na trasie: Krosno-Rzeszów-Katowice-Kiens-Katowice-Rzeszów-Krosno.
  • Zakwaterowanie, 7 noclegów w Hotelu Gassenwirt,
  • Dojazd skibusem do ośrodka Kronplatz,
  • Wyżywienie HB: śniadanie w formie bufetu + obiadokolacja,
  • SPA: basen, sauna sucha i parowa,
  • Skipass – 6 dni, ośrodek Kronplatz,
  • Ubezpieczenie NNW,
  • Szkolenie narciarskie/snowboardowe (wliczone w cenę dla dzieci i młodzieży),
  • Popołudniowe animacje dla dzieci,
  • Wieczorne spotkania dla dorosłych,
  • Wideoanaliza techniki, wykład o tematyce narciarskiej,
  • Zawody w slalomie gigancie na zakończenie wyjazdu,
  • Gadżety obozowe,

CENA NIE OBEJMUJE:

• Napojów do obiadokolacji.
  • Kaucji zwrotnej za skipass – 5€.
  • Szkolenia narciarskiego dla osób dorosłych. Płatne dodatkowo – 400zł.

*każdy uczestnik obozu musi posiadać kask,

Informacje i zapisy:

surfszkola@op.pl